Nowy MAXUS MIFA 9 wkrótce również w Polsce

Na rozpoczętych właśnie targach IAA w Hanowerze, Maxus zaprezentował nowy model, MIFA 9. Jest to duży, zaawansowany technologicznie luksusowy MPV o napędzie elektrycznym, a dominującą cechą jest ekskluzywne i eleganckie wnętrze oraz niezwykle bogate wyposażenie.

     

MAXUS MIFA 9

Ten luksusowy model jest jednym z największych odkryć tegorocznych targów i przyciągnął uwagę zarówno dziennikarzy, jak i klientów. Samochód niedawno został wprowadzony na rynek w Chinach, a wkrótce trafi do Europy. Jest to pierwszy model zbudowany na nowej i przyszłościowej platformie MIFA stworzonej przez markę Maxus. Nowa platforma oferuje ogromną elastyczność, która umożliwia zastosowanie napędu elektrycznego w pojazdach różnego typu.

MIFA 9 wkrótce dostępny również w Polsce

MIFA 9 to duży, rodzinny samochód, o wymiarach 5270 mm długości, 2000 mm szerokości i 1840 mm wysokości. Dzięki swoim gabarytom zapewnia niezwykle wygodne wnętrze dla podróżnych. Będzie oferowany zarówno jako model siedmio-miejscowy jak i ośmio-miejscowy. Akumulator o pojemności 90 kWh oferuje deklarowany zasięg 440-595 km (WLTP mieszany/miejski).

Yaroslav Gural, kierownik sprzedaży w RSA Polska, potwierdza, że MIFA 9 pojawi się wkrótce na rynkach europejskich:

   – Z niecierpliwością czekamy na dołączenie modelu MIFA 9 do gamy Maxus. Dzięki temu, że spółka SAIC Motors jest bardzo stabilnym koncernem i ma duże możliwości produkcyjne zdecydowaliśmy się zamówić znaczną liczbę samochodów. Będziemy zatem mogli zrealizować pierwsze dostawy w przeciągu kilku miesięcy. MIFA 9 to doskonały samochód rodzinny dla tych, którzy chcą mieć dużo przestrzeni i poczucie luksusu podczas podroży. Jest to również doskonały samochód dla branży transportowej, ponieważ zasięg w mieście to niemalże 600 kilometrów.

     

Pełen ekskluzywnych detali

Na zewnątrz samochód ma drapieżną i futurystyczną linię, której kontynuację znaleźć możemy we wnętrzu. Jest ono pełne ekskluzywnych detali, technologii i rozwiązań zwiększających przyjemność z podróży. Podczas projektowania MIFA 9 głównym założeniem było stworzenie zaawansowanej technologicznie i luksusowej atmosfery a także zapewnienie interaktywnego doświadczenia, między innymi dzięki kilku zintegrowanym ekranom wewnątrz samochodu.