Nowy Opel Grandland GSe – niemiecki SUV o wysokich osiągach

“GSe” powraca, a Opel wprowadza jego osiągi do segmentu C-SUV prezentując nowego Grandlanda GSe. Rozwinięcie skrótu stanowiącego nazwę nowej submarki Opla to „Grand Sport electric”.

     

Nowy Opel Grandland GSe

Pasuje więc doskonale do dynamicznych i zelektryfikowanych flagowych wersji, takich jak nowy Opel Grandland GSe, który jest prawdziwym pionierem wśród hybrydowych SUV-ów o wyczynowych osiągach.

Dotychczas pojazdy tego typu można było spotkać głównie w segmencie premium, ale zelektryfikowany SUV, którego produkcja wkrótce rozpocznie się w Eisenach w Niemczech, jest przedstawicielem popularnego segmentu C-SUV. Grandland GSe łączy sportową dynamikę jazdy z elastycznością i wyrazistym, niepowtarzalnym stylem GSe.

Świetne osiągi w zestawieniu z przyczepnością zapewnianą przez elektryczny napęd na wszystkie koła zadowolą pasjonatów dynamicznej jazdy. Dzięki licznym nowoczesnym systemom wspomagającym kierowcę, elektryczna jazda bez lokalnej emisji jest jeszcze przyjemniejsza, bardziej relaksująca i bezpieczniejsza. Fani Grandlanda w Polsce już od lutego będą mogli składać zamówienia na nową flagową wersję GSe, dostępną w cenie od 252 900 zł (wszystkie ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi z VAT w Polsce). Flagowy SUV Grandland GSe będzie oferowany na polskim rynku tylko i wyłącznie w ofercie limitowanej, w ilości 50 sztuk.