Nowy Peugeot Partner 2018

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym, by móc codziennie ruszać w drogę z tym samym entuzjazmem, optymalnie wykorzystywać czas, mieć gwarancję bezpieczeństwa i wytrzymałości w każdej sytuacji? Sięgnij po ofertę Peugeot, który wprowadza na rynek samochodów dostawczych nowego Peugeot Partnera.

Nowy model wyposażony w standardzie w Peugeot i-Cockpit, rozwiązanie niespotykane dotąd w tym segmencie, oferuje nową jakość prowadzenia samochodu, która sprzyja produktywności w pracy. Peugeot dokonuje tym modelem rewolucji w segmencie furgonetek. Proponuje bardziej wydajne i dynamiczne rozwiązania oraz zalety użytkowe, które idealnie łączą wszechstronność z przyjemnością jazdy, trwale wpisaną w DNA marki.


Nowy Peugeot Partner

Wnętrze kabiny nowego Peugeot Partnera zaskakuje wysokim standardem, dotychczas zarezerwowanym dla samochodów osobowych. Samochód jest wyposażony w nowe, przydatne i innowacyjne technologie, które ułatwiają bezpieczną i intuicyjną jazdę, a jednocześnie dostarczają kierowcy pozytywnej stymulacji.

„Nowy Peugeot Partner odnawia dwudziestoletnią historię tego modelu, który słynie wśród klientów biznesowych z solidności i jakości. Po udanej ofensywie SUV-ów marki: Peugeot 2008, 3008 i 5008, zgodnie z tendencjami zarysowanymi w nowym Peugeot Rifterze, musieliśmy stworzyć wizję samochodu dostawczego. Cel był taki sam – chcieliśmy zmienić rynkowe standardy i zaproponować niespotykane, innowacyjne wyposażenie! Dlatego wprowadziliśmy w standardowym wyposażeniu Peugeot Partnera kultowe rozwiązanie marki – Peugeot i-Cockpit®, bardzo cenione przez klientów. To innowacyjne miejsce kierowcy jest dla użytkownika idealnym połączeniem przyjemności i praktycznych rozwiązań”. – Jean-Philippe IMPARATO, dyrektor generalny Peugeot

Peugeot i-Cocpit po raz pierwszy w samochodzie dostawczym

Peugeot i-Cockpit® został zamontowany już w ponad czterech milionach samochodów. Teraz po raz pierwszy pojawi się w samochodzie dostawczym.
To coś więcej niż nowy element wyposażenia. To absolutny „must” w przypadku klientów biznesowych, którzy stale poszukają narzędzi zwiększających jakość i efektywność pracy. Dzięki optymalnej ergonomii Peugeot i-Cockpit® samochód prowadzi się intuicyjnie. Wyposażenie łączy komfort i bezpieczeństwo, a w jego skład wchodzą:

 • Kompaktowa kierownica, spłaszczona z dwóch stron, zapewnia lepszy chwyt i ułatwia manewry, które są teraz szybsze i mniej męczące ku większej przyjemności kierowcy,
 • Zestaw cyfrowych zegarów wyświetlających najważniejsze informacje na wysokości wzroku kierowcy, który nie musi już spuszczać drogi z oczu. To gwarancja bezpieczeństwa i komfortu,
 • Pojemnościowy ekran dotykowy 8” umieszczony pośrodku deski rozdzielczej i zwrócony w stronę kierowcy. Zapewnia bezpośredni, stały dostęp do najważniejszych funkcji: radia, nawigacji, ustawień samochodu, telefonu, itd.

System Surround Rear Vision – otoczenie pod kontrolą

Nie musisz już wybierać między lepszą widocznością a zabezpieczeniem ładunku! Innowacyjny system Surround Rear Vision jest cenną pomocą w prowadzeniu i gwarantuje widok całego otoczenia samochodu. Kierowca ma zapewnioną optymalną widoczność z każdej strony, co nie tylko ułatwia prowadzenie, ale również manewrowanie samochodem.

Nowy Peugeot Partner jest wyposażony w dwie kamery: jedna jest umieszczona na wsporniku bocznego lusterka po stronie pasażera, a druga w górnej części dwuskrzydłowych pełnych drzwi tylnych. Kamery zapewniają:

 • widok otoczenia z boku samochodu po stronie pasażera, zmniejszając martwe pole widzenia,
 • widoczność do tyłu, by ułatwić manewrowanie na terenie składów, najeżonych przeszkodami budów czy w mieście.

Obraz z kamer jest wyświetlany na ekranie umieszczonym na miejscu lusterka wstecznego i zapewnia doskonałą widoczność otoczenia samochodu, a w związku z tym możliwość szybszej reakcji i większe bezpieczeństwo.

Wskaźnik przeciążenia samochodu – teraz możesz być samodzielny

Nowy Peugeot PARTNER wyróżnia się dużą ładownością i objętością użytkową. Jest też wyposażony we wskaźnik przeciążenia samochodu. To innowacyjny element wyposażenia, który zapewnia bezpieczeństwo w różnych sytuacjach.

Zasada działania jest prosta i efektywna: pomiar masy jest wykonywany automatycznie po uruchomieniu samochodu lub ręcznie na postoju za pomocą przycisku umieszczonego w części ładunkowej. Po osiągnięciu 90% dopuszczalnego obciążenia samochodu na przycisku zapala się biała dioda LED. Jeśli obciążenie jest większe od dopuszczalnego, włącza się pomarańczowa dioda LED i pojawia się komunikat ostrzegawczy na tablicy rozdzielczej.

To praktyczne i skuteczne narzędzie stanowi dodatkową gwarancję bezpieczeństwa. Zapobiega przeciążeniu samochodu i tym samym pozwala uniknąć pogorszenia zachowania na drodze i związanego z tym ryzyka pęknięcia opony, utraty kontroli nad samochodem, przedwczesnego zużycia, wyższego spalania czy po prostu mandatu.
To unikatowe wyposażenie w skali całego rynku samochodów dostawczych, niezależnie od segmentu, jest teraz dostępne w opcji.


Najnowsze technologie

Lista zaawansowanego technologicznie wyposażenia jest imponująca i niespotykana w tym segmencie. Oferta obejmuje wyposażenie podobne do montowanego w SUV-ie Peugeot 3008. W zależności od wersji:

 • Elektryczny hamulec postojowy to nie tylko większy komfort na co dzień, ale też możliwość montażu dużego schowka lub szerszego środkowego siedzenia w wersji trzymiejscowej w miejscu dotychczasowej dźwigni hamulca ręcznego,
 • Adaptacyjny tempomat ACC utrzymuje zaprogramowaną prędkość i automatycznie dostosowuje bezpieczną odległość od samochodu jadącego z przodu. W wersji z automatyczną skrzynią biegów o 8 przełożeniach może nawet całkowicie zatrzymać samochód,
 • Rozszerzony system rozpoznawania znaków drogowych i ograniczenia prędkości wyświetla odczytany znak i proponuje maksymalną dopuszczalną prędkość w celu wprowadzenia jej do tempomatu lub ogranicznika prędkości jako wartości zadanej,
 • Alarm niezamierzonego przekroczenia linii koryguje tor jazdy samochodu w chwili nieuwagi kierowcy,
 • System kontroli uwagi kierowcy wykorzystuje kamerę do monitorowania zachowania kierowcy wraz z analizą ruchów kierownicy. W przypadku wykrycia spadku uwagi kierowcy włącza się alarm dźwiękowy i wizualny,
 • Active Safety Brake powoduje automatyczne hamowanie w razie wykrycia ryzyka kolizji,
 • System stabilizacji toru jazdy przyczepy stabilizuje przyczepę po wykryciu wężykowania lub w razie potrzeby zmniejsza prędkość samochodu,
 • Automatyczne przełączanie świateł drogowych i mijania,
 • Kamera cofania Visiopark 180° umożliwia wyświetlenie obrazu tego, co znajduje się z tyłu samochodu w promieniu 180°, w trybie klasycznym, 180° (widok z góry) lub zbliżenia w momencie zbliżania się do przeszkody,
 • System kontroli martwego pola z kontrolkami wbudowanymi w lusterka boczne,
 • System bezkluczykowego dostępu i uruchamiania samochodu.

Duży, kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 8’’ zapewnia dostęp do mobilnych technologii. Ekran jest w zasięgu ręki, zwrócony w stronę kierowcy i wyposażony w dwa gniazda USB, gniazdo Jack, Bluetooth oraz ładowarkę indukcyjną do smartfonów. Dopełnieniem systemu jest funkcja Mirror Screen kompatybilna z protokołem Mirror Link®, Apple Carplay™ i Android Auto™.
Nawigacja 3D online ma funkcję poleceń głosowych i umożliwia proste, intuicyjne wyszukiwanie przydatnych punktów na trasie (POI). Uwzględnia aktualny ruch na drodze w czasie rzeczywistym (TomTom Trafic). Podaje również informacje o parkingach, stacjach benzynowych i lokalną prognozę pogody.

Dla większego bezpieczeństwa użytkowników oprócz nawigacji 3D dostępny jest pakiet Peugeot Connect SOS & Assistance.

 • Peugeot Connect SOS to system wzywania pomocy w razie wypadku, z funkcją geolokalizacji samochodu i wezwania służb ratunkowych,
 • Peugeot Assistance umożliwia skontaktowanie się z call-center Peugeot, które w zależności od uzyskanych informacji (geolokalizacja, numer VIN samochodu, przebieg i komunikaty ostrzegawcze pobrane zdalnie z komputera pokładowego) wysyła na miejsce samochód pomocy drogowej.

Szeroka oferta dostępnych w opcji pakietów usług mobilnych ułatwia codzienną eksploatację samochodu, optymalizację przeglądów, zużycia paliwa czy monitorowanie trasy:

 • Pakiet Monitoring za pomocą komunikatów pojawiających się na koncie klienta w MyPeugeot informuje o konieczności przeglądu,
 • Pakiet Tracking umożliwia w razie kradzieży geolokalizację nowego Peugeot Partnera w czasie rzeczywistym.

Dla menedżerów flot, którym zależy na efektywnym zarządzaniu i optymalizacji parku samochodowego, Peugeot oferuje trzy specjalistyczne pakiety:

 • Pakiet Connect Fleet Management podaje przebieg w różnych przedziałach czasowych, precyzyjne informacje o zużyciu czy koszcie paliwa, pozwala również monitorować w czasie rzeczywistym przeglądy i naprawy,
 • Pakiet Eko-jazdy dostarcza analizę techniki jazdy oraz spersonalizowane porady dla kierowcy,
 • Pakiet geolokalizacji umożliwia śledzenie położenia samochodu, jego trasy i postojów w czasie rzeczywistym. Można również zaprogramować strefy, w których powinien się poruszać samochód wraz z wysłaniem komunikatów ostrzegawczych w przypadku ich opuszczenia.

Partner biznesowy z klasą

Samochód dostawczy jest nie tylko narzędziem pracy, ale wpływa też na wizerunek firmy. Dlatego projektanci marki poświęcili szczególną uwagę energetycznej i zdecydowanej stylistyce nowego Peugeot Partnera. Nowy model nawiązuje do stylu Peugeot Riftera i perfekcyjnie wpisuje się w stylistykę najnowszych samochodów Peugeot.

Przód jest rasowy, nowoczesny i solidny. Pośrodku pionowo ustawionego grilla, który doskonale eksponuje mocne, starannie dopracowane reflektory, króluje logo lwa. Z boku wzrok przyciąga mocna stylistyka sylwetki samochodu. Krótka, pozioma maska w połączeniu z wysokim dolnym pasem nadwozia i krótkimi zwisami zapewniają doskonale wyważone proporcje.

Skośne linie, symetrycznie powtarzające się z przodu i z tyłu samochodu modelują boki nadwozia. To nowość w tym segmencie. Kształt tylnego zderzaka nadaje dolnej części nadwozia muskularny wygląd i zapewnia optymalną ochronę w codziennej eksploatacji. Kształt tylnych drzwi podkreśla solidność konstrukcji samochodu i lepiej zabezpiecza przed włamaniem. W opcji dostępna jest tylna klapa.

Stylistyka wnętrza kabiny przypomina ergonomią i elegancją samochody osobowe marki Peugeot. Minimalistyczny styl ma klasę, wnętrze jest ergonomiczne i uniwersalne, liczne schowki zapewniają funkcjonalność, której nie sposób niczego zarzucić, a całość jest niezwykle solidna.

Wzrok natychmiast przyciąga deska rozdzielcza z Peugeot i-Cockpit®. Wszystko jest w zasięgu ręki kierowcy, by ułatwić mu skupienie i zapewnić intuicyjne, dynamiczne prowadzenie samochodu. Projektanci pamiętali też o potrzebie łatwego utrzymania czystości. Niektóre wersje są w standardzie wyposażone w gumowe dywaniki.

„Wykorzystanie platformy EMP2 zapewniło doskonałe osiągi i dynamikę, a także umożliwiło uzyskanie mocnej, dynamicznej stylistyki, świadczącej o solidności konstrukcji. Nowe proporcje nadwozia o skróconym zwisie zapewniają większą zwrotność. Wyższa maska zwiększa siłę wyrazu, a optymalna konstrukcja – przestrzeń w kabinie, praktyczną i bardziej modułową”. – Keith RYDER, projektant nowego Peugeot Partnera

Dla kierowców, którzy spędzają wiele godzin w samochodzie, komfort akustyczny ma duże znaczenie. W nowym Peugeot Partnerze poświęcono mu wiele uwagi, by osiągnąć najwyższy poziom w segmencie.

Projektanci skupili się również na uzyskaniu komfortu, zwrotności i łatwości użytkowania. Nowy Peugeot Partner dba o swoich użytkowników i zapewnia im zupełnie nowe doznania podczas jazdy, kiedy przyjemność łączy się ze swobodą działania.

Zaprojektowany, by lepiej pracować

Podczas projektowania nowego Peugeot Partnera szczególną uwagę poświęcono funkcjonalności i niezawodności, które są najważniejsze dla użytkowników, wykorzystujących samochód w codziennej pracy.

Wymiary nowego modelu idealnie wpisują się w ten segment. W wersji standardowej nadwozie ma długość 4,40 m i optymalną długość użytkową 1,81 m. Pozwala na załadunek dwóch europalet i ma objętość użytkową od 3,30 m3 do 3,80 m3 w zależności od wersji. Jeśli potrzebna jest większa objętość, można wybrać wersję przedłużoną o długości 4,75 m (+35 cm). W tym przypadku długość użytkowa bagażnika wynosi 2,16 m, a objętość ładunkowa od 3,90 m3 do 4,40 m3.

Nowy Peugeot Partner został zbudowany na nowej wersji platformy EMP2, w którą są wyposażone najnowsze modele marki. Ta sprawdzona platforma pozwala na skrócenie zwisu przedniego i tylnego, i zmniejszenie promienia skrętu, co ułatwia manewry. Minimalna średnica nawracania wynosi zaledwie 10,82 m w wersji standardowej i 11,43 m w wersji przedłużonej.
Ładowność należy do najlepszych w segmencie i wynosi od 650 kg do 1000 kg w niektórych wersjach, zarówno ze standardowym jak i przedłużonym nadwoziem. Wersje o bardzo niskim zużyciu paliw mają ładowność 600 kg.


Modułowe wnętrze z myślą o różnych zadaniach

W standardzie w przestrzeni bagażowej znajduje się sześć zaczepów, które pozwalają bezpiecznie zamocować ładunek. Dodatkowo można zamówić cztery kolejne, umieszczone w połowie wysokości ścianek. Gniazdo 12 V i mocniejsze oświetlenie sześciu diod LED o mocy 237 lumenów umożliwia korzystanie z części ładunkowej w każdych warunkach.

Przesuwne drzwi boczne (w opcji) zapewniają wygodny dostęp, a dwuskrzydłowe drzwi tylne (2/3 – 1/3) z zamaskowanymi zawiasami mają bardzo duży zakres otwarcia. W opcji dostępna jest tylna klapa. Dodatkowa klapa w dachu, tuż nad tylnymi drzwiami, umożliwia przewóz długich przedmiotów.

Nowy Peugeot PARTNER może być wyposażony w zależności od wersji w ławkę Multiflex. W zależności od wybranej konfiguracji umożliwia to różne praktyczne rozwiązania:

 • Przewóz trzech osób z przodu. Dla firm, które przewożą pracowników i narzędzia, to praktyczne rozwiązanie jest niezwykle cenione w celu optymalizacji przejazdów. Środkowe miejsce jest szersze dzięki eliminacji hamulca ręcznego,
 • Uzyskanie całkowicie płaskiej podłogi. Dzięki temu przestrzeń ładunkowa zwiększa się o 400 litrów, a długość użytkowa może osiągnąć 3 m lub 3,35 m w wersji przedłużonej, przy jednoczesnym zachowaniu możliwości przewożenia dwóch pasażerów z wykorzystaniem składanego środkowego siedzenia,
 • Siedzenie bocznego fotela można całkowicie unieść, aby umożliwić przewożenie wysokich przedmiotów,
 • Pełnienie funkcji mobilnego biura. W składane oparcie środkowego fotela wbudowano obrotowy stolik. Można go ustawić w stronę kierowcy lub pasażera,
 • Zamykany na kłódkę schowek pod środkowym siedzeniem.

W nowym Peugeot Partnerze jest dostępna w ofercie fabrycznej w opcji 5-miejscowa kabina na przedłużonej wersji nadwozia. Ławka została przejęta z Peugeot Riftera. Zapewnia wysoki komfort i rekordowo dużo w tym segmencie miejsca na nogi. Siedzenia drugiego rzędu można złożyć, zostawiając jedynie siedzenie pasażera w pierwszym rzędzie. W ten sposób można zwiększyć część ładunkową. Jest to unikatowe rozwiązane w tym segmencie. Można również złożyć siedzenie pasażera z przodu, by umożliwić przewóz długich przedmiotów.

Objętość schowków sięga 113 litrów. Są dostosowane do różnorodnych potrzeb użytkowników biznesowych. Zostały pomysłowo rozmieszczone w całej kabinie i są łatwo dostępne: schowek w desce rozdzielczej, pod siedzeniem, półka nad przednią szybą czy schowek w górnej części deski rozdzielczej na wprost pasażera. Dzięki zastosowaniu poduszki pasażera typu „bag in roof” uzyskano miejsce na laptopa z ekranem 15” lub chłodzony schowek. Specjalny otwór umożliwia ładowanie umieszczonego w schowku laptopa.

Gama wydajnych silników, które zapewniają niższe koszty eksploatacji

Zaprojektowanie optymalnej konstrukcji samochodu oraz zmniejszenie jego masy są istotnymi czynnikami w dążeniu do ograniczenia zużycia paliwa i emisji CO2. Dzięki temu oferowane przez Peugeot silniki osiągają najwyższy poziom wydajności. Spełniają najnowszą obowiązującą normę i już teraz są gotowe do homologacji zgodnie z przyszłym protokołem WLTP.

W ofercie silników benzynowych znajdziemy dwie wersje silnika 1.2 PureTech:

 • PureTech 130 KM S&S z automatyczną, 8-stopniową skrzynią biegów EAT8 (wejdzie do sprzedaży w 2019 roku),
 • PureTech 110 KM S&S z manualną skrzynią biegów o 6 przełożeniach.

Silniki PureTech są wyposażone w filtr cząstek stałych FAP, pozwalający zmniejszyć ich emisję.

Oferta silników wysokoprężnych obejmuje trzy poziomy mocy:

 • BlueHDi 130 KM S&S z manualną skrzynią biegów o 6 przełożeniach lub automatyczną skrzynią 8-stopniową EAT8,
 • BlueHDi 100 KM S&S z manualną skrzynią biegów o 5 przełożeniach,
 • BlueHDi 75 KM z manualną skrzynią biegów o 5 przełożeniach.

Wszystkie silniki diesla są wyposażone w filtr cząstek stałych FAP i system selektywnej redukcji katalitycznej (SCR). Technologia ta umożliwia obniżenie emisji zanieczyszczeń podczas rozruchu silnika.

Nowe konfiguracje, które pozwalają dostosować się do różnych potrzeb

Poza typowymi wersjami nowy Peugeot Partner po raz pierwszy oferuje wersje specjalne, które odpowiadają na potrzeby niektórych branż. Wersja Grip jest doskonale przystosowana do poruszania się w trudnym terenie i przewożenia ciężkich, brudnych, długich przedmiotów, przy jednoczesnej konieczności przewozu trzech osób. Ta niezwykle solidna wersja ma:

 • zwiększony prześwit,
 • duże koła z oponami typu Mud&Snow,
 • system Advanced Grip Control,
 • trzy siedzenia z przodu,
 • podłogę części ładunkowej z tworzywa sztucznego,
 • ładowność zwiększoną do 1000 kg,
 • mocniejsze oświetlenie części ładunkowej,
 • koło zapasowe.

Wersja Asphalt jest przeznaczona dla klientów spędzających dużo czasu za kierownicą i pokonujących wiele kilometrów, którym zależy przede wszystkim na komforcie i bezpieczeństwie. Wersja jest wyposażona w:

 • lepiej wyciszoną kabinę zapewniającą najwyższy poziom komfortu akustycznego,
 • komfortowe siedzenia,
 • system Surround Rear Vision,
 • elektryczny hamulec postojowy,
 • Peugeot Connect Radio z ekranem dotykowym 8” i połączonym z internetem
 • tempomat z ogranicznikiem prędkości,
 • czujniki deszczu i czujnik zmierzchu,
 • ręcznie sterowaną klimatyzację.

W obu wersjach są dostępne wszystkie opcje oferowane w gamie. W ten sposób można je optymalnie dostosować do potrzeb użytkowników biznesowych. We współpracy z partnerskimi firmami będzie również dostępna pełna gama wersji modyfikowanych: samochody dla służb ratowniczych, pomocy drogowej, budowlane, pick-upy, dostawy towaru, izotermy, z napędem 4×4 itd.

Sprzedaż nowego Peugeot PARTNERA na międzynarodowych rynkach rozpocznie się w listopadzie 2018 roku.

Infolinia
801 404 444
pn-pt: 8:00-16:00
Partnerzy AutoEFL Pokaż wszystkich