Nowy Peugeot Rifter gotowy do akcji

Auto wiadomości dostarcza Motonews.pl

Nowy Peugeot Rifter wpisuje się w stylistykę najnowszych modeli marki – atrakcyjnych i wyróżniających się na tle innych. Nowy model zwraca uwagę zdecydowanie innowacyjną sylwetką. To samochód, który na co dzień potrafi stawić czoła przygodzie.Nowy Peugeot Rifter

Jest udanym połączeniem rasowego stylu z mocną budową. Dzięki swoim cechom równie swobodnie czuje się w miejskiej dżungli co wśród naturalnych pejzaży. Nowy Peugeot Rifter wyposażony w Peugeot i-Cockpit®, zgodnie z obietnicą marki, zapewnia kierowcy intensywne doznania z jazdy i to w każdych warunkach. To absolutna nowość w tym segmencie.

Peugeot Rifter zbudowany na nowej platformie podłogowej jest solidny i wytrzymały. Może stawić czoła nawet najbardziej wymagającym warunkom eksploatacji. Nowy model kultywuje tradycje uniwersalnych, modularnych i praktycznych samochodów. Będzie dostępny w dwóch długościach nadwozia, w wersji 5- lub 7-osobowej. Został wyposażony w mocne, wydajne silniki i technologie najnowszej generacji.

Peugeot Rifter to rasowy łowca przygód, z którym każdy dzień staje się bardziej intensywny. To samochód – inspiracja dla tych, którzy lubią odkrywać świat na nowo każdego dnia.

„Peugeot zaskakuje i proponuje innowacyjne rozwiązania. Chcemy stać się najlepszym producentem oferującym samochody z wyższej półki skierowane do szerokiego grona odbiorców. Wraz z Peugeot Rifter marka znacząco odnawia swoją ofertę. Proponujemy model, który perfekcyjnie łączy uniwersalność zastosowań z przyjemnością jazdy – znakiem firmowym Peugeot. Nowy Peugeot Rifter o wyglądzie eleganckiego, rasowego obieżyświata to samochód z osobowością. To symbol wolności działania”. – Jean-Philippe Imparato, dyrektor generalny Peugeot


Infolinia
801 404 444
pn-pt: 8:00-16:00
Partnerzy AutoEFL Pokaż wszystkich