Odmłodzone Audi A8 – wyostrzony design i innowacyjne rozwiązania techniczne

Wyostrzony design, szczególnie w przedniej i tylnej części pojazdu, innowacyjne rozwiązania techniczne i sportowa elegancja: to cechy flagowego okrętu segmentu premium spod znaku czterech pierścieni – Audi A8. Tak luksusowa limuzyna emanuje pewnością siebie i progresywnym charakterem. Nowe, wysokiej klasy reflektory i światła tylne inspirują innowacyjnymi funkcjami i formą. Są ucieleśnieniem gamy najnowocześniejszych rozwiązań technicznych prezentowanych zawsze przez modele serii A8. Ten najbardziej luksusowy spośród pojazdów rodem z Ingolstadt, tworzy również — zarówno dla kierowcy jak i dla pasażerów – nowoczesne i zorientowane na użytkownika środowisko cyfrowe.

Nowe Audi A8

Będący następcą Audi V8 model A8, który na rynku pojawił się w roku 1994, jest prekursorem segmentu luksusowych limuzyn marki rodem z Ingolstadt – symbolem i pionierem statusu oraz prestiżu. Czwarta generacja tej luksusowej limuzyny, funkcjonująca na rynku od roku 2017, na zupełnie nowy poziom wyniosła jego moc, design i wyposażenie. Wyostrzona stylistyka w połączeniu z ugruntowanymi rozwiązaniami technicznymi i wyjątkowym komfortem tylnej kanapy, definiują koncepcję premium marki Audi w tym segmencie. Luksusowa limuzyna reprezentuje jednocześnie symbiozę komfortu i sportowego prowadzenia, dzięki czemu oferuje cały wachlarz wspaniałych wrażeń z jazdy. Dzięki precyzji wykonania wszystkich detali i dzięki wielu inteligentnym funkcjom, nowe Audi A8 jest pionierem wysokiej wartości technologii mobilności zorientowanej na użytkownika.

Jeszcze więcej prestiżu i autorytetu: stylistyka zewnętrzna

Audi A8 to limuzyna świadcząca o wysokim statusie i emanująca autorytetem. Teraz, po odmłodzeniu serii modelowej, jego stylistyka zewnętrzna jest jeszcze bardziej reprezentacyjna, emanująca pewnością siebie i atletyczna. Podstawa grilla osłony chłodnicy Singleframe jest szersza, a jego kratownicę zdobi chromowana rama rozszerzająca się od dołu ku górze. Boczne wloty powietrza są teraz bardziej pionowe i podobnie jak reflektory zaprojektowane zupełnie od nowa. Dolna krawędź reflektorów, po zewnętrznej ich stronie tworzy charakterystyczny kontur. Podsumowując, nowo zaprojektowane i precyzyjnie zaaranżowane elementy stylistyczne w przedniej części nadwozia znacząco wpływają na jeszcze lepszą prezencję i autorytet A8.