Peugeot 508 SW First Edition Unlimited Class

Z okazji premiery nowego PEUGEOT 508 SW na Salonie Samochodowym w Paryżu 2018 PEUGEOT prezentuje również First Edition – serię limitowaną tego nowego modelu. Ekskluzywna i wyróżniająca się niepowtarzalną stylistyką wersja będzie sprzedawana od 2 października 2018 roku. Będzie można ją zarezerwować również online.

Ekskluzywny i bezkompromisowy PEUGEOT 508 SW First Edition

Seria limitowana PEUGEOT 508 SW First Edition została opracowana na bazie luksusowej wersji GT wzbogaconej o niepowtarzalne elementy wyposażenia: obramowanie grilla w kolorze błyszczącej czerni i dwukolorowe diamentowane aluminiowe felgi 19“ Augusta pokryte lakierem Grey Dust. W Polsce będzie dostępna w dwóch kolorach nadwozia: Niebieski Dark i Szary Amazonite.

PEUGEOT 508 SW First Edition jest dostępny z silnikiem benzynowym PureTech S&S 225 KM lub wysokoprężnym BlueHDi S&S 180 KM, z automatyczną skrzynią biegów o 8 przełożeniach EAT8. Obie jednostki napędowe są homologowane zgodnie z protokołem WLTP.

Wnętrze kabiny w stylu haute couture

We wnętrzu kabiny PEUGEOT 508 SW First Edition zobaczymy elementy dekoracyjne wykonane z egzotycznego drewna Zebrano oraz tapicerkę z wysokiej klasy skóry Sellier w kolorze czarnym lub czerwonym z miedzianymi przeszyciami. Limitowana wersja First Edition jest wyposażona w PEUGEOT i-Cockpit® obejmujący kompaktową kierownicę pokrytą skórą licową, wysoko umieszczone wirtualne zegary w polu widzenia drogi z możliwością personalizacji ustawień oraz dotykowy ekran pojemnościowy 10’’ HD. Dynamiczny charakter samochodu podkreśla czarna wykładzina dachowa, oświetlenie ambientowe LED, aluminiowe pedały i nakładki na progi drzwi z oznakowaniem First Edition.

Bagażnik PEUGEOT 508 SW First Edition jest wyposażony w automatycznie otwieraną klapę w trybie hands free i podłogę z czarnego egzotycznego drewna Zebrano z listwami antypoślizgowymi. Takie wykończenie ma tylko ta wersja! W komplecie nabywca otrzyma samoblokujący się welurowy dywanik, chroniący podłogę, próg bagażnika i zderzak podczas załadunku.

Infolinia
801 404 444
pn-pt: 8:00-16:00
Partnerzy AutoEFL Pokaż wszystkich