Polska premiera AYGO na targach w Poznaniu 2018

Auto wiadomości dostarcza Motonews.pl

Salon Samochodowy w Poznaniu jest miejscem polskiej premiery Toyoty AYGO po faceliftingu. Podczas targów Toyota prezentuje także swoje osiągnięcia na polu alternatywnych napędów, samochodów terenowych i motorsportu.

  • Toyota AYGO – nowa stylistyka, usprawniony silnik i bardziej komfortowe zawieszenie;
  • Specjalny pokaz Yarisa WRC i Yarisa GRMN;
  • Elektromobilność według Toyoty – Mirai, Prius, Toyota C-HR;
  • Strefa 4×4 – Land Cruiser, RAV4, Hilux;
  • Prezentacja systemu nagłośnienia JBL w Toyocie C-HR.
Toyota Aygo Toyota Aygo Toyota Aygo

Nowa Toyota AYGO

Nowa Toyota AYGO w jeszcze ciekawszy sposób interpretuje estetykę J-Playful. Jej front zdobi trójwymiarowy znak X, zaś z przodu i z tyłu pojawiły się przeprojektowane światła LED. AYGO jest jedynym modelem w segmencie, w którym pełne światła LED są oferowane w standardzie. Samochód otrzymał także cichy silnik o większej mocy i bardziej komfortowe zawieszenie.

Fani sportów motorowych nie mogą pominąć sportowego sektora na stoisku Toyoty, którego gwiazdą będzie Yaris WRC – samochód, który zapewnił Toyocie dwa miejsca na podium w tegorocznej edycji Rajdu Monte Carlo. Tuż obok stanie Yaris GRMN – rasowy hot hatch o mocy 212 KM.

Zaangażowanie Toyoty w rozwój elektromobilności jest widoczne w części poświęconej zelektryfikowanym samochodom. Można na niej obejrzeć wodorową Toyotę Mirai, Priusa 4. generacji, ładowanego z gniazdka Priusa Plug-in Hybrid oraz Toyotę C-HR Hybrid.

Toyota Land Cruiser Toyota Land Cruiser Toyota Land Cruiser

Land Cruiser 8. generacji

W strefie 4×4 znajduje się debiutujący kilka miesięcy temu Land Cruiser 8. generacji, RAV4 Hybrid oraz przygotowany specjalnie na targi w Poznaniu Hilux pokryty specjalnym zmieniającym kolory lakierem.

Dla melomanów Toyota przygotowała instalację prezentującą walory systemu nagłośnienia w Toyocie C-HR, który specjaliści JBL opracowali w ramach ścisłej współpracy z zespołem projektantów innowacyjnego crossovera.

Infolinia
801 404 444
pn-pt: 8:00-16:00
Partnerzy AutoEFL Pokaż wszystkich