Polska premiera Mazdy 6 podczas Poznań Motor Show 2018

Auto wiadomości dostarcza Motonews.pl

Kwietniowe targi motoryzacyjne w Poznaniu będą miejscem polskiej premiery nowej Mazdy 6. Na Motor Show ujawnione zostaną cenniki i poziomy wyposażenia tego flagowego modelu Mazdy zarówno w wersji Sport Kombi, jak i Sedan,a pierwsze egzemplarze trafią do salonów pod koniec czerwca.


Mazda 6 na Poznań Motor Show 2018

Mazda6 wyróżnia się elegancką stylistyką nadwozia, a nowy projekt wnętrza, który uzupełniają wentylowane siedzenia*, innowacyjny wyświelacz head-up na przedniej szybie dostępny seryjnie w każdej wersji wyposażenia, czy unowocześniony zestaw wskaźników z ekranem TFT w centralnej części*, potwierdzają dbałość o jakość w każdym detalu.

Nowa Mazda6 to także nowatorskie rozwiązania technologiczne SKYACTIV, które zwiększają dynamikę prowadzenia i sztywność nadwozia, wprowadzają modyfikacje układu kierowniczego i poprawiają aerodynamikę. Właściwości jezdne nieodzownie łączą się z aktywnymi systemami bezpieczeństwa. Nowa Mazda6 wyposażona jest w rozszerzony pakiet zaawansowanych systemów bezpieczeństwa i-ACTIVSENSE wzbogacony m.in. o aktywny tempomat Mazda Radar Cruise Control z systemem Stop&Go* oraz system kamer 360°*.

Ukoronowaniem wyrafinowanego stylu Mazdy6 jest specjalna wersja SkyDREAM wyposażona w ekskluzywną tapicerkę ze skóry Nappa doskonale współgrającą z elementami wnętrza wykonanymi z drewna Sen, które w japońskiej tradycji wykorzystywane jest do budowy instrumentów muzycznych i produkcji mebli.Poznańska premiera

Poznańska premiera Mazdy6 jest dla naszej marki bardzo ważnym wydarzeniem, gdyż jest to najpopularniejszy model w historii marki w Polsce. Nie mam wątpliwości, że nowa Mazda6 zaskoczy poziomem komfortu, elegancją i właściwościami jezdnymi, zarezerwowanymi dotychczas dla aut z segmentu premium.” – Podkreśla Szymon Sołtysik, Dyrektor PR Mazda Motor Poland.

Premierowej prezentacji Mazdy6 towarzyszyć będzie pełna gama modeli od miejskiej Mazdy2 przez kompaktową Mazdę3 i zdobywające coraz większą popularność SUV-y CX-3 oraz CX-5, których udział w całkowitym portfolio sprzedaży marki na świecie wynosi niemal 40%. Na stoisku Mazdy nie zabraknie także cieszącej się statusem kultowej Mazdy MX-5, która w 2017 r. była najchętniej kupowanym nowym samochodem ze składanym dachem w Polsce.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Mazda Motor Poland w hali 3 w dniach 6-8 kwietnia.

Infolinia
801 404 444
pn-pt: 8:00-16:00
Partnerzy AutoEFL Pokaż wszystkich