Premiera limitowanej wersji Beetle Final Edition podczas Los Angeles Auto Show 2018

Beetle oraz New Beetle są prawdziwymi ikonami w historii motoryzacji. Volkswagen of America uczcił ostatni rok produkcji Beetle i Beetle Cabrio specjalną edycją „Final Edition”. Dwa szczególnie stylowo wykończone modele mają swoją premierę podczas Los Angeles Auto Show 2018, które odbywa się w dniach od 28 listopada do 9 grudnia 2018 r.

Ekskluzywna wersja Beetle i Beetle Cabrio przeznaczonych na rynek amerykański

Ameryka zawsze była jednym z rynków, na którym Beetle święcił triumfy. Kultowy model Volkswagena ma tam szczególnie wielu fanów. Właśnie dlatego Volkswagen of America postanowił przygotować dwa ekskluzywnie wykończone modele specjalne, które mają premierę podczas Los Angeles Auto Show: Beetle Final Edition i Beetle Cabrio Final Edition. Obydwa modele są bogato wyposażone i mają wysokiej jakości detale dekoracyjne.

Beetle Final Edition jest inspirowany wersją „Última Edición” legendarnego Beetle z 2003 roku

Inspiracją do przygotowania wersji specjalnej Beetle była edycja „Última Edición” VW Beetle z 2003 roku. Podobnie jak wersja „Última Edición”, także „Final Edition” jest dostępna w ekskluzywnych kolorach beżowym (Safari Uni) i jasnym niebieskim (Stonewashed Blue). Modele z serii „Final Edition” są również dostępne w kolorze Pure White, Deep Black Pearl Effect i Platinum Grey. Dach z tkaniny w Beetle Cabrio został wykonany w klasycznym brązowym kolorze. Wersję „Final Edition” można rozpoznać po napisie „Beetle” na pokrywie bagażnika.

Specjalna wersja Beetle jest napędzana silnikiem 2.0 TSI o mocy 130 kW/176 KM, który współpracuje z sześciostopniową automatyczną skrzynią biegów.

* – samochód nie jest sprzedawany w Niemczech i w Europie i nie podlega przepisom 1999/94/EC.

Infolinia
801 404 444
pn-pt: 8:00-16:00
Partnerzy AutoEFL Pokaż wszystkich