Renault otwiera zamówienia na nowe Renault Austral

Renault Polska otwiera zamówienia i ogłasza cennik promocyjny najnowszego SUV-a z segmentu C, nowego Renault Austral. Samochód jest dostępny w pięciu poziomach wyposażenia, cena za wersję mild hybrid 140 equilibre wynosi 134 900 zł. Starannie dopracowane wnętrze, atrakcyjny design, dobór wysokiej jakości materiałów i nowoczesne technologie to cechy charakterystyczne dla tego modelu, świetnie wpisującego się w proces odnowy marki, która realizuje plan „Renaulution”.

     

Renault Austral esprit Alpine

Jest to pierwszy model z gamy Renault dostępny w wyjątkowej wersji esprit Alpine, która wyróżnia się sportowym charakterem oraz dynamicznymi i przykuwającymi wzrok akcentami stylistycznymi.

Nowe Renault Austral łączy w sobie wszystkie kody stylistyczne SUV-ów Renault ze stylistyką utrzymaną w duchu „sensual tech”. Eleganckie i zaawansowane technologicznie wnętrze nowego Australa zapewnia poziom komfortu znany z rodzinnych modeli, z których słynie marka Renault. Obszerne, przyjazne i eleganckie wnętrze Renault Austral jest wykonane z wysokiej jakości materiałów.

We wnętrzu uwagę zwraca ekran OpenR, wykorzystywany zarówno do wyświetlania danych z instrumentów pokładowych, jak i nawigacji oraz multimediów, oferujący również dostęp do najlepszych usług i aplikacji Google. Niezwykle nowoczesny nowy Austral jest wyposażony w 32 systemy wspomagania prowadzenia (ADAS) oraz systemy multi-sense i 4Control advanced, który jest już trzecią generacją tego systemu czterech kół skrętnych.

W nowym modelu zaprojektowanym na platformie CMF-CD Aliansu po raz pierwszy pojawi się nowa wersja systemu E-Tech full hybrid 200, mocniejsza, bardziej oszczędna i wydajna energetycznie (w Polsce otwarcie zamówień w drugim kwartale 2023 roku) oraz silnik benzynowy z instalacją mild hybrid 12 V w dwóch wariantach mocy – 140 i 160 KM.