Renault Polska otwiera sprzedaż nowego Espace

Renault Polska otwiera zamówienia i przedstawia ceny nowego Renault Espace w Polsce. Nowe Renault Espace będzie dostępne w cenie od 169 900 zł w wersji ZEN z silnikiem Blue dCi 200 EDC.

Renault Espace to kultowy model, który zawsze wyprzedza swoje czasy i nieustannie się zmienia. Piata generacja tego modelu to elegancki crossover o atrakcyjnym designie z wyposażeniem z wyższej półki. Najwyższa i najbardziej elegancka wersja Initiale pobudza wszystkie zmysły, m.in. dotyk, słuch, zapach i zapewnia niezrównane doświadczenia podczas jazdy. W Polsce wersje Initiale Paris TCe 225 EDC FAP oraz Initiale Paris Blue dCi 200 EDC są dostępne w cenie 193 400 zł.

        

Nowe Renault Espace

Nowy Espace został wyposażony w nowe technologie Easy Drive, które wspomagają kierowcę – m.in. adaptacyjne reflektory LED Matrix Vision, zapewniające lepsze oświetlenie drogi
 i większe bezpieczeństwo, oraz Easy Pilot – asystenta jazdy w korku i na autostradzie. Wielofunkcyjny system Multi-Sense i 4Control, czyli układ czterech kół skrętnych, sprawiają, że właściwości jezdne nowego Renault Espace można szybko dopasować do indywidualnych potrzeb kierowcy i pasażera.

Nowy Espace od dziś jest dostępny w sprzedaży w Polsce.
• ZEN Blue dCi 200 EDC 169 900
• Initiale Paris TCe 225 EDC FAP 193 400
• Initiale Paris Blue dCi 200 EDC 193 400