Rodzinna, 7-osobowa Dacia Jogger HYBRID 140 na rok modelowy 2023

Dzięki Joggerowi Dacia może pochwalić się jednym z najbardziej przystępnych cenowo i wszechstronnych 7-miejscowych samochodów rodzinnych. Łączy w sobie długość kombi, przestronność minivana i cechy SUV-a. Solidny i atletyczny Jogger oferuje doskonały poziom komfortu dla wszystkich pasażerów, nawet dla dorosłych siedzących w trzecim rzędzie.

     

Dacia Jogger HYBRID 140

Całkowicie nowy model hybrydowy może pochwalić się wszystkimi zaletami oryginalnego Joggera, nie tracąc przy tym ani miejsca na przechowywanie, ani przestronności. Jako dowód na to, że Dacia Jogger jest pojazdem wszechstronnym, od początku projektowano ją tak, aby pomieściła akumulator trakcyjny stosowany w silnikach hybrydowych. Jest on montowany pod panelem podłogowym w miejscu koła zapasowego, podobnie jak zbiornik LPG w modelach z silnikiem ECO-G 100.


Dacia Jogger HYBRID 140 Extreme Limited Edition

Sprawdzona i przetestowana technologia w Grupie Renault

Dzięki opracowaniu prawdziwie multimodalnych silników hybrydowych, a nie tylko wyposażeniu tradycyjnych silników spalinowych w silniki elektryczne, Jogger HYBRID 140 gwarantuje:

  • Start w 100% elektryczny
  • Przyjemność z jazdy w każdych warunkach dzięki zwiększonej mocy napędu elektrycznego, nawet podczas przyspieszania.
  • Doskonałą oszczędność paliwa, zwłaszcza dzięki funkcji automatycznej skrzyni biegów w połączeniu z bezsprzęgłową skrzynią biegów

Skuteczne hamowanie odzyskowe i wysoka zdolność do ładowania akumulatorów. Zwieńczenie wieloletnich doświadczeń Grupy Renault w Formule 1 i pojazdach elektrycznych.