Samochody dostawcze Toyoty: PROACE i PROACE CITY

Oferta Toyoty obejmuje nie tylko oszczędne, osobowe samochody hybrydowe, ale i szeroką gamę aut stworzonych do ciężkiej pracy. Na rynku, na którym liczy się chłodna kalkulacja, a z konkurentami rywalizuje się dosłownie na milimetry, Toyota sprawdza się doskonale, oferując konwencjonalne i elektryczne samochody dostawcze i użytkowe. Toyota PROACE i Toyota PROACE CITY to modele, które warto przybliżyć szczególnie tym klientom, którzy od samochodu do firmy oczekują niezawodności, wszechstronności i korzystnej ceny. Dzięki tym walorom i wsparciu wykwalifikowanych sprzedawców w salonach Toyota Professional, PROACE i PROACE CITY to jak szyte na miarę samochody dostawcze dla każdej branży.

Dlaczego samochody dostawcze Toyoty?

Dlaczego rynek aut użytkowych jest znacznie bardziej wymagający od rynku samochodów osobowych? Bo klient, który przychodzi do salonu po firmowe auto dostawcze, często ma w zanadrzu miarkę, a w wyborze właściwego auta pomaga mu arkusz kalkulacyjny. Oferta na auto firmowe musi być najlepsza, a samochód powinien gwarantować nie tylko dużą przestrzeń ładunkową, niedrogą i niezawodną eksploatację, ale również bogatsze wyposażenie niż jego konkurenci.

Toyota PROACE i PROACE CITY to samochody, których standardowe wyposażenie pozwala na wygodną i komfortową pracę, a szerokie możliwości konfiguracji sprawiają, że auto dostosuje się do różnych rodzajów działalności. Opracowane na potrzeby Toyoty, fabryczne zabudowy zabezpieczające przestrzeń ładunkową pozwolą swobodnie używać samochodu od razu po wyjeździe z salonu. Podłoga przystosowana do kontaktu z żywnością? Żaden problem. A może wytrzymałe panele ochronne drzwi, które sprawią, że po kilku latach eksploatacji przedział ładunkowy wciąż będzie w doskonałej formie? Wszystko to znajdziemy w ofercie modeli PROACE i PROACE CITY. Warto wspomnieć również, że opcje konfiguracji nie kończą się na wersji silnikowej i wyposażeniu. Do wyboru mamy między innymi różne warianty przesuwnych drzwi bocznych i tylnych. Przeszklone lub blaszane, przesuwne z jednej strony lub po obu stronach – to tylko niektóre z możliwości do wyboru podczas konfigurowania auta.

Samochody dostawcze Toyota są również napędzane oszczędnymi silnikami. W każdym modelu do wyboru mamy różne jednostki napędowe, które łączą niewygórowany apetyt na paliwo i dobrą dynamikę. Elastyczne silniki sprawiają, że jazda z ładunkiem i autostradowe warunki nie będą straszne, a punkty na stacjach paliw będziemy zbierać nieco rzadziej.

Wreszcie, nie sposób nie wspomnieć o tym, z czego słynie Toyota. Auta dostawcze, podobnie jak te w palecie aut osobowych, są obietnicą spokoju ducha, doskonałych warunków gwarancyjnych i niezawodności na najwyższym poziomie. Wybór Toyoty to gwarancja zakupu samochodu gotowego na lata ciężkiej pracy, a to na rynku aut dostawczych bezcenny atut. W gamie modelowej Toyota Professional dostępne są samochody w różnych rozmiarach i przeznaczone do różnych zadań. Na jakie warianty i modele warto zwrócić szczególną uwagę?

PROACE Active

Toyota PROACE to van, który występuje w 11 kombinacjach nadwozia i długości i może stać się samochodem idealnie dopasowanym do każdego biznesu. PROACE Active jest korzystnie wycenioną odmianą auta, która oferuje m.in. fabryczne radio z łącznością Bluetooth, fotel kierowcy z regulacją wysokości i odcinka lędźwiowego oraz podłokietnikiem, a także klimatyzację, centralny zamek, tempomat, systemy ABS, VSC i BA oraz elektrycznie otwierane szyby. W jakich wariantach występuje Toyota PROACE Active?

Medium

Choć nadwozie Medium to krótsza odmiana Toyoty PROACE, w jej przedziale ładunkowym mieszczą się aż 3 europalety. Auto ma 4959 mm długości, a przedział ładunkowy mierzy 2512 mm na długość z możliwością rozszerzenia o dodatkowe 1162 mm dzięki systemowi Smart Cargo. Długość poniżej 5 metrów sprawia, że taka wersja auta jest zwinna nawet w mieście, a wysokość samochodu mieści się w granicach 2 metrów, dzięki czemu można nim wjechać na każdy parking podziemny.

Long

Toyota PROACE w dłuższej wersji ma 5309 mm długości i przedział ładunkowy mierzący 2862 mm. Podobnie jak wariant Medium, możemy tu skorzystać z systemu Smart Cargo, który zapewnia dodatkowe 1162 mm. To doskonały wybór dla tych, którzy potrzebują pojemnego samochodu i długiej przestrzeni ładunkowej.

Furgon Brygadowy Long

Ta wersja Toyoty PROACE łączy walory auta dostawczego z możliwościami pojazdu osobowego. Brygadowy furgon ma 6 lub opcjonalnie 5 miejsc we wnętrzu, wygodne drzwi przesuwne i 1,5-litrowy lub mocniejszy, 2,0-litrowy silnik Diesla pod maską. Napędzany jednostkami o mocy 120, 144 lub 177 KM PROACE doskonale radzi sobie w zadaniach, które wymagają zarówno transportu osób, jak i towarów oraz narzędzi.

PROACE Comfort

Dla tych, którzy oczekują więcej komfortu i stylu, dostępna jest również Toyota PROACE Comfort z bogatszym wyposażeniem. W tej wersji możemy liczyć m.in. na system multimedialny Toyota PRO-Touch z kolorowym ekranem dotykowym o przekątnej 7 cali oraz Apple CarPlay® i Android Auto, czujnik deszczu oraz zmierzchu, a także 17-calowe felgi aluminiowe.

PROACE CITY

Mały dostawczak, który gwarantuje wyjątkową ładowność, sporą przestrzeń ładunkową, a do tego wyposażenie rodem z wygodnego, osobowego kompaktu? To chyba najkrótszy opis Toyoty PROACE CITY. Ten zaufany pracownik, podobnie jak jego większy krewny, jest dostępny w wielu konfiguracjach, a mnogość fabrycznych zabudów pozwala dopasować go do każdej działalności. Pod maską możemy znaleźć dynamiczny silnik benzynowy 1.2 turbo (110 KM) i bardzo oszczędny motor wysokoprężny 1.5 w dwóch wariantach mocy – 100 i 130 KM. Najmocniejszy wariant można połączyć z automatyczną skrzynią biegów.