Światowa premiera TECHART na targach w Bangkoku

TECHART, wiodąca marka zajmująca się udoskonalaniem samochodów Porsche, zaprezentuje 17 marca nowy, zbudowany na zamówienie supersamochód sportowy. Oprócz debiutu nowego wyczynowego modelu TECHART na Bangkok International Motor Show 2023, w programie wystawy znajdą się również pierwsze TECHART GTstreet R w Tajlandii oraz indywidualizację TECHART dla Porsche 911 Carrera GTS, 911 Carrera 4S i Cayenne.

     

Nowy supersamochód TECHART

Nowy, ekscytujący pojazd TECHART wejdzie na ring 17 marca i zostanie zaprezentowany podczas 44. Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Bangkoku jako najważniejszy punkt programu trwającego od 22 marca do 2 kwietnia. Maksymalne osiągi i lekka konstrukcja są podstawą spektakularnej, sportowej gamy TECHART.

Nowy supersamochód sportowy to początek najnowocześniejszego działu TECHART Performance, który skupia się na wybranej ofercie indywidualizacji dla entuzjastów jazdy na torze.

Światowej premierze nowego wyczynowego modelu budowanego na zamówienie towarzyszy bogata oferta TECHART. Na stoisku zlokalizowanym w IMPACT Challenger Hall Muang Thong Thani prezentowane są różne zindywidualizowane modele Porsche, na czele z celebracją pierwszego TECHART GTstreet R w Tajlandii.


TECHART GTstreet R