TECHART prezentuje bogatą linię modeli Porsche w Bangkoku

Firma prezentuje zupełnie nowy program GTstreet R Flyweight oraz pierwszy GTstreet R w Tajlandii jako część kompleksowej linii TECHART na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Bangkoku 2023.

     

TECHART na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Bangkoku

TECHART, jako wiodąca marka uszlachetniająca modele Porsche, prezentuje najnowszą gamę osiągów TECHART Flyweight oraz najnowsze programy indywidualizacji w IMPACT Challenger Hall Muang Thong Thani od 22 marca do 2 kwietnia. Obejmuje to światową premierę gamy TECHART GTstreet R Flyweight podczas ekskluzywnego wydarzenia 17 marca i dla uczestników targów motoryzacyjnych, jak również pierwszy TECHART GTstreet R oparty na Porsche 911 Turbo S w Tajlandii.

   “Wraz z naszym partnerem B Autohaus Ltd. jako wyłącznym dystrybutorem rozwiązań TECHART w Tajlandii, jesteśmy podekscytowani możliwością przywiezienia jednych z najmocniejszych i wizualnie oszałamiających modeli Porsche zmodernizowanych przez TECHART na rynku na Bangkok International Motor Show. Jest to dla nas fantastyczna okazja, aby zaprezentować nasze doświadczenie jako lidera w dziedzinie uszlachetniania modeli Porsche i połączyć się z entuzjastami samochodów z całego świata.”