W Porsche Exclusive Manufaktur każdy Taycan staje się wyjątkowy

Pierwszy w pełni elektryczny samochód sportowy marki Porsche może być pieczołowicie, ręcznie wykończony z zastosowaniem wysokiej jakości komponentów oraz specjalnych pakietów wyposażenia, dostępnych dla nadwozia i wnętrza. Cel: uzyskanie jeszcze wyższego stopnia personalizacji. Wśród 90 ekskluzywnych opcji oferowanych przez firmową manufakturę Porsche w Zuffenhausen znajduje się pakiet Sport Design w trzech wariantach oraz 21-calowe koła Exclusive Design z aerodynamicznymi ramionami z włókna węglowego. Wzrok w szczególności przyciągają matrycowe reflektory LED z elementami w kolorze Glacier Ice Blue.

Porsche Taycan

Równolegle do premiery modelu Taycan zakład Porsche Exclusive Manufaktur w Zuffenhausen zwiększył swoje możliwości: powierzchnia produkcyjna wzrosła o jedną trzecią, do 2000 metrów kwadratowych, pojawiły się też cztery nowe stanowiska robocze. Wygospodarowano tam również 150 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej, a logistykę pojazdów zoptymalizowano dzięki bezpośredniemu połączeniu z miejscem załadunku gotowych aut. Równocześnie zespół wzbogacił się o dodatkowych ekspertów z zakresu wykończenia samochodów.

Nadwozie: reflektory z elementami świateł do jazdy dziennej w kolorze Glacier Ice Blue

Nabywcy Porsche Taycan mogą zdecydować się na jeszcze bardziej dynamiczną stylizację modelu, wybierając jeden z trzech wariantów pakietu Sport Design, różniących się akcentami w dolnej części przedniego zderzaka, na osłonach progów i w bocznych „płetwach” dyfuzora. W zależności od pakietu mogą być one polakierowane na kolor nadwozia lub czarny (wysoki połysk) albo wykonane z karbonu.