Zimowa przejażdzka MINI John Cooper Works Countryman

Napęd na wszystkie koła to zaleta w każdej sytuacji na drodze. Ale tego, do czego naprawdę zdolne są cztery napędzane koła, można doświadczyć tylko poza utartymi szlakami – i na śniegu. Podczas podróży MINI John Cooper Works Countryman wyjątkowa moc i system ALL4 zapewniają idealne warunki do podziwiania białej scenerii w niezwykle sportowym stylu.

        

MINI John Cooper Works Countryman

Śnieg to o wiele więcej niż tylko zbiór zamarzniętych kropelek wody. Jego krystaliczna struktura zależy od temperatury i wilgotności w momencie formowania się płatków. W najlepszym przypadku śnieg jest sypki, pudrowy i biały. Gdy spada z nieba w odpowiednich miejscach, najlepiej w górach, tworzy warunki dla atrakcyjnych form spędzania wolnego czasu, takich jak jazda na nartach czy sankach, albo wędrówki na rakietach śnieżnych. Biały puch może również dostarczyć dodatkowej porcji frajdy z jazdy.

Warunkiem jest pewna umiejętność posługiwania się pedałem gazu, kierownicą i hamulcem, a także odpowiedni samochód. MINI John Cooper Works Countryman (zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 8,3–7,6 l/100 km; emisja CO2 w cyklu mieszanym: 188–173 g/km) zachwyca swoimi właściwościami nie tylko na drodze i na nieutwardzonym terenie, ale również na śniegu.