Wnętrze Mustanga Dark Horse – drapieżny styl i wyczynowe ambicje

Aby podkreślić doskonałość prowadzenia na torze nowego Mustanga Dark Horse 2024, zespół projektantów stworzył niedostępną dla innych wersji paletę kolorów i materiałów, potęgujących mroczną aurę modelu i styl epoki cyfrowej.

Czytaj całość

Współpraca Lamborghini z japońskim artystą IKEUCHI

Automobili Lamborghini obchodzi 60. rocznicę w 2023 roku i aby upamiętnić ten znaczący rok, Lamborghini i najbardziej przełomowy japoński artysta współczesny IKEUCHI połączyli się w awangardowej współpracy artystycznej.

Czytaj całość

Światowa premiera nowego Volkswagena ID.3

Odświeżony wygląd, wyższa jakość materiałów i najnowsze systemy wspomagające kierowcę – właśnie taki jest nowy Volkswagen ID.3. Dwa i pół roku po premierze pierwszej generacji, w pełni elektryczny bestseller marki z Wolfsburga wchodzi na rynek z pakietem ulepszeń.

Czytaj całość

Lamborghini Polo Storico na zamarzniętym jeziorze w St. Moritz

Polo Storico Automobili Lamborghini rozpoczęło obchody 60-lecia Automobili Lamborghini, biorąc udział w imprezie motoryzacyjnej THE ICE i międzynarodowym konkursie elegancji w pięknej scenerii zamarzniętego jeziora St. Moritz.

Czytaj całość

Nowa Toyota Corolla 2023

Nowa Toyota Corolla to odświeżona i udoskonalona wersja 12. generacji modelu, który w Europie jest drugim najpopularniejszym samochodem segmentu C, a w Polsce od dwóch lat jest liderem rynku aut osobowych.

Czytaj całość

Rodzinna, 7-osobowa Dacia Jogger HYBRID 140 na rok modelowy 2023

Dzięki Joggerowi Dacia może pochwalić się jednym z najbardziej przystępnych cenowo i wszechstronnych 7-miejscowych samochodów rodzinnych. Łączy w sobie długość kombi, przestronność minivana i cechy SUV-a. Solidny i atletyczny Jogger oferuje doskonały poziom komfortu dla wszystkich pasażerów, nawet dla dorosłych siedzących w trzecim rzędzie.

Czytaj całość
Partnerzy AutoEFL Pokaż wszystkich
Newsletter AutoEFL

Wybrane i najciekawsze oferty co 3 miesiące


Obowiązek informacyjny
Rozwiń