Modele Dacii z pakietem Extreme od marca 2023

Na Salonie Samochodowym w Brukseli wraz z modelem Spring Electric 65, Dacia zaprezentowała nowy poziom wyposażenia Extreme, który będzie najwyższą wersją wyposażeniową Sandero Stepway, natomiast w modelach Jogger i Duster na stałe zastąpi serię limitowaną Extreme.

Czytaj całość

Nowe BMW X5 M i BMW X6 M Competition

Nowe BMW X5 M Competition i nowe BMW X6 M Competition mogą pochwalić się nowym silnikiem V8 z technologią 48-woltową oferującym maksymalną moc 460 kW (625 KM), odświeżonym wyglądem zewnętrznym oraz systemem operacyjnym iDrive najnowszej generacji, który obejmuje zakrzywiony wyświetlacz BMW i system operacyjny BMW 8.

Czytaj całość

Ford Ranger Raptor – rajdowa terenówka prosto z salonu

Ford Ranger Raptor to samochód, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Wyczynowy pickup przygotowany został przez Ford Performance – sportowy dział Forda. To super wydajna, potężna rajdowa terenówka, którą możesz kupić w salonie. Oto 10 rzeczy, które warto o nim wiedzieć.

Czytaj całość

Nowy Range Rover Sport prezentuje potencjał zelektryfikowanego napędu

Podczas Electric Hybrid Challenge w Les Comes w okolicach Barcelony, Range Rover Sport w wersji hybrydowej zademonstrował możliwości jazdy w terenie z wykorzystaniem wyłącznie energii elektrycznej.

Czytaj całość

Nowe modele BMW X5 i BMW X6 na rok 2023

BMW prezentuje gruntownie odświeżone nowe edycje swoich udanych modeli typu Sports Activity Vehicle (SAV) i Sports Activity Coupe (SAC) w segmencie luksusowym klasy premium. Nowe BMW X5 i nowe BMW X6 podkreślają swoje doskonałe cechy precyzyjnie unowocześnioną stylistyką i bogatszym wyposażeniem standardowym.

Czytaj całość

Ostatnie testy nowego Volkswagena Touarega na kole podbiegunowym

Światowa premiera flagowego SUV-a marki Volkswagen w nowej odsłonie jest zaplanowana na lato 2023 roku, a w tej chwili odbywają się ostatnie testy drogowe nowego modelu.

Czytaj całość
Partnerzy AutoEFL Pokaż wszystkich
Newsletter AutoEFL

Wybrane i najciekawsze oferty co 3 miesiące


Obowiązek informacyjny
Rozwiń