Debiut nowych wersji Alfa Romeo Giulia i Stelvio

Alfa Romeo Giulia i Stelvio ewoluują pod względem stylu i technologii, pozostając wierne DNA marki, którą od 1910 roku cechuje szlachetna włoska sportowa elegancja.

Czytaj całość

Porsche 928 na stoisku Porsche Club Poland

W tym roku Porsche 928 obchodzi 45-lecie produkcji. Nagrodzony tytułem „Car of the Year 1978” (jako pierwszy samochód sportowy w historii plebiscytu) model pozostaje do dziś jednym z najbardziej cenionych przez miłośników klasyków.

Czytaj całość

Renault 4EVER Trophy – powrót ikony francuskiego producenta

Renault 4 to więcej niż samochód – to prawdziwa ikona. Samochód, sprzedany w liczbie ponad 8 milionów sztuk w ponad 100 krajach na przestrzeni 60 lat. Jest wielopokoleniowym autem, wybieranym przez osoby o różnym statusie materialnym.

Czytaj całość

Porsche 911 Carrera T – nowy lekki samochód sportowy

Porsche wzbogaca rodzinę 911 o lekki samochód sportowy – 911 Carrera T. Litera T już od lat 60. reprezentuje w Porsche unikalną, dynamiczną formułę. Kryjące się za nią oznaczenie „Touring” wyróżnia modele oferujące wyjątkowo autentyczne wrażenia z jazdy – za sprawą precyzyjnej konfiguracji, ekskluzywnego wyposażenia i wydajnych silników.

Czytaj całość

Audi RS 3 performance edition – najbardziej sportowy kompakt ze stajni Audi Sport

Opracowana z myślą o maksymalnych osiągach specjalna seria limitowana, może pochwalić się mocą 299 kW (407 KM) i prędkością maksymalną 300 km/h. Oprócz znanych już, topowych rozwiązań technicznych marki rodem z Ingolstadt, takich jak RS torque splitter i ceramiczne hamulce, model ten ma kubełkowe fotele RS zapewniające optymalne podparcie boczne i całą masę ekskluzywnych elementów stylistycznych.

Czytaj całość

Przyszłość Alpine zaczyna się z Alpenglow

Alpenglow pokazuje, jakie będą przyszłe modele Alpine, zarówno drogowe, jak i wyczynowe. Alpenglow to więcej niż samochód koncepcyjny. To swoisty manifest marki, który kładzie podwaliny pod ambitne cele i plany rozwoju. To symbol, ucieleśnienie planu strategicznego „Renaulution”, zapowiadający pojawienie się trzech modeli „Dream Garage”.

Czytaj całość
Infolinia
801 404 444
pn-pt: 8:00-16:00
Partnerzy AutoEFL Pokaż wszystkich
Newsletter AutoEFL

Wybrane i najciekawsze oferty co 3 miesiące


Obowiązek informacyjny
Rozwiń