Pierwsze w pełni elektryczne MINI Cooper SE Cabrio

Pierwszy na świecie kabriolet z napędem elektrycznym zostanie wyprodukowany przez MINI. Od pomysłu do małej serii w niecałe 8 miesięcy. MINI Cooper SE Cabrio wyznacza kolejny duży impuls dla marki na drodze do stania się całkowicie elektryczną.

Czytaj całość

Subaru Crosstrek 2024 zadebiutowało na Chicago Auto Show

Subaru zaprezentowało w Chicago Auto Show całkowicie nowy model Crosstrek na rok modelowy 2024. Nowy Crosstrek oferuje lepsze osiągi, ulepszone funkcje bezpieczeństwa i zaktualizowaną technologię multimedialną i będzie dostępny w poziomach wykończenia Base, Premium, Sport i Limited.

Czytaj całość

MINI Cooper S Countryman ALL4 Untamed Edition w lodowym królestwi

Zimy w szwedzkiej Laponii są długie. Przez ponad pół roku temperatury są poniżej zera. To doskonałe warunki dla MINI Cooper S Countryman ALL4 Untamed Edition.

Czytaj całość

Lamborghini Huracan Sterrato na śniegu w trybie Rally

Huracan Sterrato dotarł do ekskluzywnego ośrodka narciarskiego we włoskich Alpach, udowadniając swoją sprawność na śniegu i lodzie. Przełączając się z trybu jazdy po drogach na specjalną opcję “rajdową”, konfiguracja stałego napędu na cztery koła Huracána Sterrato dynamicznie podbiła słabo przyczepne powierzchnie zimowego celu podróży. Lamborghini Huracan Sterrato w trybie Rally Zmieniony system LDVI (Lamborghini Integrated

Czytaj całość

Dwa modele Lamborghini na pożegnanie ery supersamochodów z silnikiem V12

Na kilka tygodni przed debiutem pierwszego hybrydowego supersamochodu sportowego, włoska firma Lamborghini świętuje swój słynny wolnossący silnik V12 prezentując coupe Invencible i roadstera Autentica: dwóch unikalnych modeli One-Off, które podkreślają DNA marki i reprezentują szczyt ekskluzywnego akcentu Lamborghini na personalizację, angażując klienta od samego początku, aby stworzyć modele, które są naprawdę szyte na miarę.

Czytaj całość

Nowy Mercedes-Benz GLE i GLE Coupe na rok modelowy 2023

Mercedes-Benz GLE i jego usportowiona odmiana, GLE Coupe, mogą z powodzeniem służyć jako samochody rodzinne, auta rekreacyjne, towarzysze dalekich podróży oraz transportery ładunków.

Czytaj całość
Partnerzy AutoEFL Pokaż wszystkich
Newsletter AutoEFL

Wybrane i najciekawsze oferty co 3 miesiące


Obowiązek informacyjny
Rozwiń