Artykuły

Najmocniejsze Porsche Cayenne to hybryda plug-in

Porsche nadal konsekwentnie koncentruje się na elektromobilności – po linii modelowej Panamera teraz również gama Cayenne wzbogaca się o flagowy wariant w postaci hybrydy plug-in. Zapraszamy do zapoznania się z e-autotalogiem aut nowych oraz z giełdą aut używanch.

Czytaj całość

20 lat Porsche 911 GT3

Debiut pierwszego Porsche 911 GT3 w marcu 1999 roku, podczas salonu samochodowego w Genewie, zapoczątkował nową epokę dla wymagających kierowców samochodów sportowych. Wariant GT3 jak żadne inne Porsche 911 ucieleśnia szczególne cechy Porsche Motorsport. Zapraszamy do zapoznania się z e-autotalogiem aut nowych oraz z giełdą aut używanch.

Czytaj całość

Zlot polskich miłośników Mercedesa Klasy G z okazji 40-lecia modelu

40 lat temu w austriackim mieście Graz ruszyła produkcja Mercedesa Klasy G - samochodu, który stał się ikoną off-roadu i zjednał sobie serca fanów na całym świecie. Z okazji okrągłych urodzin w najbliższy weekend (15-18 sierpnia 2019 roku) polscy miłośnicy Klasy G spotkają się na Dolnym Śląsku. Zapraszamy do zapoznania się z e-autotalogiem aut nowych oraz z giełdą aut używanch.

Czytaj całość

XCeed - crossover, którego Kia nie miała w planach

O tym, że model typu crossover dołączy do rodziny Ceed zdecydowano dopiero wtedy, gdy rozpoczęto prace nad ProCeedem. Kia XCeed, której sprzedaż rozpocznie się tuż po wakacjach jest kontrpropozycją dla klasycznych SUV-ów. Zapraszamy do zapoznania się z e-autotalogiem aut nowych oraz z giełdą aut używanch.

Czytaj całość

Nowe BMW Serii 3 Touring

Najnowsza generacja sportowego pięciodrzwiowego samochodu bardziej niż kiedykolwiek łączy w sobie najważniejsze cechy BMW serii 3 z dużymi wszechstronnym wnętrzem. Szlachetny i progresywny charakter nowego BMW serii 3 Touring podkreśla gruntownie udoskonalona atmosfera premium wewnątrz pojazdu oraz najnowsze innowacje w zakresie obsługi i łączności. Zapraszamy do zapoznania się z e-autotalogiem aut nowych oraz z giełdą aut używanch.

Czytaj całość

Nowe BMW X6 – nowa odsłona Sports Activity Coupe

BMW prezentuje nową edycję modelu, którego pierwsza odsłona była pierwowzorem innowacyjnej i charakterystycznej klasy SAV: Sports Activity Coupe (SAC). Nowy BMW X6 stanowi połączenie zwinności i wszechstronnych własności jezdnych samochodu Sports Activity Vehicle z przyciągającą wzrok sylwetką nadwozia coupe. Zapraszamy do zapoznania się z e-autotalogiem aut nowych oraz z giełdą aut używanch.

Czytaj całość