HONDA KUCZA

+48 32 422 27 27 wew.38,48

salon@kucza.com.pl

Wodzisławska 54
Rybnik, 44-200

Lokalizacja

O nas

  

W branży motoryzacyjnej pracujemy od 1976 roku , a dealerem Hondy i jednocześnie autoryzowaną stacją obsługi samochodów tej marki jesteśmy od 1995 roku .

Zapewniamy pełną obsługę począwszy od sprzedaży nowych samochodów po przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne .

Wysoko wykwalifikowana kadra systematycznie szkolona przez specjalistów z centrali hondy jest do państwa dyspozycji

  • od poniedziałku do piątku
  • w godzinach od 9:00 do 17:00 
  • w soboty od 9:00 do 13:00.

Nasza pomoc nie ogranicza się  tylko do zarekomendowania odpowiedniego modelu Hondy , jego walorów , ale i podania pełnej informacji o możliwościach  zakupu w leasingu jak i na kredyt .

  • Mamy również najkorzystniejsze propozycje ubezpieczenia samochodu .
  • Wszystkie sprawy załatwiamy na miejscu w salonie .
  • Przyjmujemy w rozliczeniu używane samochody różnych marek , tak że praktycznie przesiadacie się Państwo ze starego samochodu do nowego .

Do dyspozycji naszych klientów jest również dobrze zaopatrzony magazyn części zamiennych , serwis i nowoczesna blacharnia należąca do sieci naprawczej wielu firm ubezpieczeniowych . Zarówno serwis jak i blacharnia  wyposażone są  w najnowocześniejsze urządzenia  renomowanych firm .  

Nasi mechanicy , elektrycy i blacharze opiekują się Państwa samochodami w całym okresie eksploatacji auta . Nowoczesną wiedzę warsztatową czerpią ze specjalistycznych szkoleń w zakresie elektroniki , elektryki , diagnostyki , technologii napraw mechanicznych oraz blacharstwa .