Lohmeyer

+48 795811119

pawel@lohmeyer-iq.com

ODZIAL FIRMY W POLSCE PROWADZI: PAWEŁ SIRKO-GRABALA
,

Lokalizacja

O nas

alt=Lohmeyer LOGO

Wood IQ oferuje wysokiej jakości maszyny do wytwarzania mebli. Założyciel firmy gwarantuje jakość swoich wyrobów podpisując je swoim nazwiskiem.

Lohmeyer wykorzystuje blisko 20 lat doświadczenia w procesie wytwarzania swoich produktów. Jako nieliczni oferują pełną gwarancję w okresie 24 miesięcy.

Każdy kto zdecyduje się współpracować z firma Lohmeyer może liczyć na pełne wsparcie i profesjonalizm  przedsiębiorstwa.

    krótki proces decyzyjny
    kompletna obsługa i doskonały serwis
    mniej biurokracji – zdecentralizowana struktura


Okleiniarki

    Maszyna do automatycznego oklejania surowego brzegu płyt - inteligentna obróbka drewna.

Seria KAM –IQ

alt=Lohmeyer okleiniarka

Pilarki formatowe

    Uniwersalna maszyna jest podstawowym narzędziem pracy każdego zakładu. Formatowanie to pierwsza czynność pośród wszystkich działań w procesie produkcyjnym mebli. Prosta i sztywna konstrukcja wózka prowadzona na prętach, pozwala na precyzyjne cięcie wzdłużne drewna do 65mm oraz zapewnia płynny i idealny rozkrój płyt.

Seria FKS – IQ

alt=Lohmeyer pilarka

Maszyny CNC

    Maszyna umożliwiająca szybkie i precyzyjne wykonanie skomplikowanych elementów przy użyciu wielu narzędzi.. Maszyny te pozwalają na wyprodukowanie szafki w kilka minut.

Seria BAZ – IQ

alt= Lohmeyer CNC

Piły panelowe

    Automatyczna piła do formatowania płyt o zwiększonej mocy przerobowej. Optymalizujące oprogramowanie serii DBS zwiększa wydajność, przez co zapewnia oszczędność pieniędzy – to mądre rozwiązanie.

Seria DBS  – IQ

alt=Lohmeyer piła

Zrób pierwszy krok - wejdź na ofertę naszego dostawcy i znajdź sprzęt na miarę Twoich potrzeb.

Jeżeli chcesz poznać ofertę finansowania WNT, zapraszamy do wypełnienia :

W polu DODATKOWE:  proszę wkleić linka do interesującej Państwa oferty.

Przygotujemy dla Państwa ofertę, w którym będą zawarte wszystkie koszty związane z zakupem z UE, załatwiamy wszelkie formalności z  dostawcą, pozyskamy niezbędne dokumenty, zajmiemy się bezpiecznym transportem aż do momentu  wydania.