Nova Motor

+48 52 376 28 28

lukasz.legowski@honda.bydgoszcz.pl

Fordońska 305
Bydgoszcz, 85-766

Lokalizacja

O nas

Mimo, iż na rynku motoryzacyjnym działamy od 2003 roku przekonaliśmy już do siebie sporą rzeszę klientów. Ma to wymierne odzwierciedlenie w ilości aut marki HONDA na bydgoskich ulicach. Nasz salon mieszczący się w Bydgoszczy, przy ul. Fordońskiej 305 słynie nie tylko ze swojej wielkości, błyszczących w słońcu aut, ale również z jakości oferowanych usług i obsługi klienta. Dowodem na to nich będą zdobyte przez nasz salon prestiżowe nagrody: w roku 2005 I miejsce w kategorii „Najwyższy współczynnik satysfakcji klienta serwisu" przyznana przez HONDA POLAND Sp. z o.o. jak również „Najlepsza Autoryzowana Stacja Obsługi" przyznana przez czytelników „Expressu Bydgoskiego" w 2007 roku.


Firma NOVA MOTOR zapewnia swoim klientom kompleksowy zakres usług w zakresie:

  •     sprzedaż samochodów nowych,
  •     serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  •     sprzedaż części zamiennych i akcesoriów,
  •     rozliczanie szkód komunikacyjnych
  •     napraw blacharsko-lakierniczych,
  •     pośrednictwa finansowego (leasing, kredyt) oraz ubezpieczeniowego,
  •     sprzedaż aut używanych.


Do Państwa dyspozycji przez sześć dni w tygodniu pozostaje wysoko wykwalifikowana kadra pracująca w działach:
 

Dział sprzedaży

Pracownicy działu sprzedaży odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania dotyczące dostępności oferowanych modeli, wyposażenia, cen oraz aktualnych promocji. Uwzględniając Państwa potrzeby pomogą Państwu dokonać wyboru odpowiedniego modelu oraz wskażą dogodne formy płatności. Przeprowadzą Państwa prze skomplikowane procedury kredytowe, leasingowe czy też ubezpieczeniowe. Udzielą wszelkich informacji na temat rejestracji samochodu. Chętnie pomogą sprzedać używane dotychczas auto (niekoniecznie marki HONDA).
 

Dział serwisu

Pracownicy działu serwisu odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania dotyczące użytkowania samochodu w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Przeprowadzą Państwa przez procedury rozliczenia ewentualnych szkód z ubezpieczycielami. Nasz serwis wyposażyliśmy w najnowocześniejsze urządzenia naprawcze i diagnostyczne, a wiedza naszych mechaników weryfikowana jest na bieżąco przez HONDA POLAND Sp. z o.o., dzięki czemu świadczymy usługi na najwyższym poziomie.Zapraszamy:
poniedziałek - piątek 9.00 - 18.00
sobota: 9.00 - 14.00