Rampf Formen Polska Sp. z o.o.

+48 664701203

robert.zupa@rampf.pl

Aleja Armii Krajowej 12b/3
Wrocław, 50-541

Lokalizacja

O nas

RAMPF jest numerem 1 wśród dostawców dostarczających inspiracje do produkcji form.

POMYSŁY KSZTAŁTUJĄ KAMIENIE

Od dziesięcioleci jesteśmy jedną z wiodących międzynarodowych firm w dziedzinie budowy form. Formy RAMPF są z powodzeniem stosowane na całym świecie. Nasi klienci korzystają z naszego wieloletniego doświadczenia, z którym budujemy wysokiej jakości formy według indywidualnych życzeń. Dzięki tym umiejętnościom wspólnie opracowujemy nowy produkt kamienny i odpowiednią formę.

Realizujemy indywidualne formaty kamienia lub specjalne powierzchnie w kolorze i strukturze. Na podstawie zdjęć, szkiców lub wzorów tworzymy  na ekranie trójwymiarowe modele nowego produktu z kamienia, które można natychmiast zobaczyć ze wszystkich stron i skalować.

Pionierski duch w RAMPF prowadzi ciągle do innowacji w technologii formowania. Stworzyliśmy nowe możliwości utwardzenia CSI, CSI Diamond i CSI Nitro.
Dodatkowo można wyróżnić: podgrzewane tłoki, centrowanie formy, kompensacja wypełnienia, FlexWay® - lub nasz nowy system powlekania NanoTech-Line - są kamieniami milowymi w tworzeniu form . To tylko kilka przykładów ogromnej innowacji technologicznej RAMPF!