Renault Autohaus Kaufmann

030-769923-0

info@renault-kaufmann.de

Siemensstraße 40/41
Berlin, 12247

Lokalizacja

O nas

Jako certyfikowany sprzedawca Renault z Berlina, oferujemy Państwu najlepszy profesjonalizm i elastyczność w naszych usługach związanych z samochodem. Jesteśmy czymś więcej niż tylko salonem Renault z wieloma różnymi modelami samochodów, ale także wszechstronną usługą dla własnego samochodu. Dzięki naszej lokalizacji w Berlinie Lankwitz wyspecjalizowaliśmy się w różnych usługach i oferujemy wszystko, czego potrzebuje Twój nowy samochód lub używany samochód Renault.


Oprócz naszych obszernych przeglądów i napraw zgodnie z wytycznymi producenta Renault, prowadzimy również badanie  główne i dotyczące gazów spalinowych. W naszym całorocznym serwisie opon oferujemy pełną 24-miesięczną gwarancję. Nasza kompetentna i dobrze wyposażona obsługa warsztatowa dba również o każde wyzwanie techniczne związane z pojazdem. Przy zakupie i sprzedaży samochodu gwarantujemy dobre ceny oraz wysoki poziom zaangażowania obsługi.

Jeżeli chcesz poznać ofertę finansowania WNT, zapraszamy do wypełnienia :

Przygotujemy dla Państwa ofertę, w którym będą zawarte wszystkie koszty związane z zakupem z UE, załatwiamy wszelkie formalności z  dostawcą, pozyskamy niezbędne dokumenty, zajmiemy się bezpiecznym transportem aż do momentu  wydania.