Smuszkiewicz – importer ciągników siodłowych i naczep

508-302-058

biuro@smuszkiewicz.pl

PLAC ul. Pałucka 11
Gniezno, 62-200

Lokalizacja

O nas

alt=szmuszkiewicz oferta

Firma Smuszkiewicz z Gniezna zajmuje się importem i sprzedażą ciągników siodłowych i naczep. W branży jesteśmy od 1997 roku – podczas wieloletniej działalności zdobyliśmy bogate doświadczenie oraz zbudowaliśmy szeroką sieć kontaktów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom pojazdy transportowe w bardzo atrakcyjnej cenie.

W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór używanych naczep samochodowych (w tym naczep chłodni), ciągników siodłowych, samochodów ciężarowych i dostawczych, a także maszyn budowlanych. Posiadamy samochody najlepszych światowych producentów, takich jak MAN, DAF, Scania, Volvo czy Renault. Wszystkie maszyny w naszej ofercie charakteryzują się bardzo dobrym stanem technicznym, dzięki czemu są gotowe do użytkowania tuż po zakupie.

Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi możemy zaoferować naszym Klientom atrakcyjne warunki finansowania: kredyty i umowy leasingowe na preferencyjnych zasadach. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług firmy Smuszkiewicz. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące jednej z naszych ofert lub naszej działalności, zachęcamy do kontaktu – chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości..