Spierings Mobile Cranes B.V.

+31(0)412 69 77 77

info@spieringscranes.com

Merwedestraat 15
KZ Oss, 5340

Lokalizacja

O nas

   alt=SpieringsMobileCranes podnośnikalt=SpieringsMobileCranes podnośnik2

Założona w 1987 roku firma Spierings z początku zajmowała się serwisowaniem i remontami dźwigów innych producentów. Po niedługim czasie firma wyprodukowała pierwszy własny dźwig, model SK345-AT3. Przy jego budowie wykorzystano doświadczenia zdobyte podczas pracy z innymi maszynami. Dzięki ciężkiej pracy firma rozrosła się i zdobyła dobrą reputację. Od roku 2011 w działalności firmy rosło znaczenie eksportu. Obecnie większość dźwigów Spierings trafia na rynki zagraniczne. Firma kontynuowała zwiększanie swojego udziału w rynku zagranicznym, a technologia hybrydowa zaczęła odgrywać ważną rolę w zakresie projektowania dźwigów Spierings. W 2015 wprowadziliśmy na rynek model SK597-AT4, hydrauliczny mobilny żuraw wieżowy Spierings czwartej generacji z czterema osiami. Czteroczęściowy wysięgnik modelu SK597-AT4 ma 48 metrów długości. Jesienią 2017 roku firma Spierings obchodziła 30. rocznicę swojego powstania, organizując wydarzenie Spierings Summit. Podczas tego wydarzenia zaprezentowano model SK487-AT3 City Boy i oficjalnie ogłoszono, że bratanek założyciela, Koos Spierings, przejął udziały w firmie. Leo nadal odgrywa aktywną rolę dyrektora generalnego oraz skupia się na inżynierii i opracowywaniu produktów. W 2018 roku z linii produkcyjnej w Oss wyjechał tysięczny żuraw Spierings.

W przypadku każdego dźwigu liczą się przede wszystkim czas sprawnego działania, bezpieczeństwo i zrównoważona eksploatacja.

Na takim podejściu bazuje cała firma Spierings Mobile Cranes. Serwis skupia się na tej idei przez cały okres eksploatacji mobilnych żurawi wieżowych. Jest to możliwe dzięki naszemu programowi monitorowania, który zapewnia wgląd w wymagania dotyczące kontroli i konserwacji poprzez zdalną pomoc i wsparcie techniczne. Wykorzystujemy także wyłącznie części OEM i oferujemy usługi wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Zrób pierwszy krok - wejdź na ofertę naszego dostawcy i znajdź auto na miarę Twoich potrzeb.

Jeżeli chcesz poznać ofertę finansowania WNT, zapraszamy do wypełnienia :

W polu DODATKOWE:  proszę wkleić linka do interesującej Państwa oferty.

Przygotujemy dla Państwa ofertę, w którym będą zawarte wszystkie koszty związane z zakupem z UE, załatwiamy wszelkie formalności z  dostawcą, pozyskamy niezbędne dokumenty, zajmiemy się bezpiecznym transportem aż do momentu  wydania.

alt=SpieringsMobileCranes podnośnik3