VPS Východočeské plynárenské strojírny, a.s.

+420 469 660 500

vpsr@vpsr.cz

Rosice 16
Rosice u Chrasti, 538 34

Lokalizacja

O nas

Firma powstała w 1953 roku. Firma została założona jako zakład maszynowo-montażowy i była częścią dużego przedsiębiorstwa państwowego. Podstawowym elementem ówczesnego programu produkcji aż do roku 1989 była budowa i konserwacja urządzeń gazowniczych.

Podstawowa część obecnych mocy technicznych, konstrukcyjnych i produkcyjnych przeznaczona dla technologii związanych z wykorzystaniem LPG oraz dla produkcji pojemników ciśnieniowych dla różnych rodzajów mediów do wielkości nadciśnienia 7,5 MPa.
W dziedzinie LPG działamy już od ponad 35 lat.

Nowoczesna lakiernia

Aktualna oferta firmy obejmuje przede wszystkim szeroką ofertę zbiorników do magazynowania LPG o objętości od 500 do 200.000 litrów, pojazdów cysternowych przeznaczonych do transportu LPG i CO2 w ilościach transportowych 5 - 22 ton oraz stacji LPG. Poszczególne wyroby projektowane są i produkowane zgodnie z wymogami norm europejskich i oznaczane znakiem CE. Firma dysponuje własnym działem projektowym, montażowym i serwisowym, co umożliwia zapewnienie klientom kompleksowych usług we wszystkich sferach działalności firmy.

W 1996 roku firma uzyskała od organizacji TÜV Cert certyfikat zgodny z normami EN ISO 9001 oraz posiada szereg uprawnień, koniecznych do zapewniania dostaw swoich wyrobów do takich krajów jak np. Niemcy, Polska, Rumunia, Słowacja, Austria, Węgry, Holandia, Rosja, Litwa, Łotwa, Ukraina i Białoruś.

Zrób pierwszy krok - wejdź na ofertę naszego dostawcy i znajdź sprzęt na miarę Twoich potrzeb.

Jeżeli chcesz poznać ofertę finansowania WNT, zapraszamy do wypełnienia :

W polu DODATKOWE:  proszę wkleić linka do interesującej Państwa oferty.

Przygotujemy dla Państwa ofertę, w którym będą zawarte wszystkie koszty związane z zakupem z UE, załatwiamy wszelkie formalności z  dostawcą, pozyskamy niezbędne dokumenty, zajmiemy się bezpiecznym transportem aż do momentu  wydania.