XTON

515991080

export@xton.eu

Franciszka Żwirki 31
Nowy Sącz, 33-300

Lokalizacja

O nas

XTON™ zajmuje się automatyką przemysłową. Z pasją budujemy maszyny dla przemysłu. ,

Produkujemy seryjnie i na indywidualne zamówienia. W nowoczesnym i dobrze wyposażonym laboratorium pracuje wykwalifikowana kadra inżynierów, która czuwa nad bezpieczeństwem i jakością każdego urządzenia.

Aby móc zaoferować Państwu urządzenia z najwyższej półki, zatrudniamy najlepszych specjalistów z branży automatyki, elektrotechniki i konstrukcji.

Maszyna dedykowana dla serwisów samochodowych i usług związanych z regeneracją, jest doskonałym pomysłem na rozszerzenie działalności dla podmiotów regenerujących np. turbosprężarek. Sprzęt obsługuje samochody osobowe, sprzęt budowlany, rolniczy, samochody ciężarowe ( z wyjątkiem największych filtrów). Obsługa filtrów DPF / FAP / GPF / SCR / KAT.

Maszyna dedykowana dla flot samochodów osobowych, ciężarowych i serwisów obsługujących samochody osobowe i ciężarowe, jest doskonałym pomysłem na rozszerzenie działalności dla podmiotów regenerujących np turbosprężarki. Sprzęt obsługuje samochody osobowe, ciężarowe, autobusy, sprzęt budowlany i rolniczy. Obsługa filtrów DPF / FAP / GPF / SCR / KAT.