Informacje

O AutoEFL

                                                                                                           

O nas

Korzystając z doświadczeń Europejskiego Funduszu Leasingowego S.A., działającego na polskim rynku od ponad 31 lat i ciągle umacniającego pozycję lidera polskiego rynku leasingowego, uruchomiliśmy w 2001 platformę AutoEFL.pl.

W portalu AutoEFL.pl udało się połączyć platformę transakcyjną z serwisem motoryzacyjnym, a naszą misją jest dostarczenie rzetelnej informacji nt. rynku motoryzacji i najlepszych sposobów finansowania wszystkich środków trwałych pochodzących od dostawców krajowych i z krajów Unii Europejskiej.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku i oczekiwaniom naszych klientów sprawiamy, że z nami wybór i zakup nowego lub używanego samochodu jest najbardziej wygodny, komfortowy i odpowiadający najwyższym standardom stworzonym przez grupę Credit Agricole S.A.

Przez wszystkie lata naszej działalności zdobywaliśmy doświadczenia i zbieraliśmy opinie naszych Klientów, aby stworzyć optymalną ofertę finansową, która spełni ich oczekiwania.

Jesteśmy silni siłą naszych partnerów. Współpracujemy z sieciami dealerskimi większości producentów i importerów pojazdów na terenie kraju a także dealerami zagranicznymi. Nasza oferta skierowana jest zarówno, do firm jak i do osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Wykorzystujemy sieć handlową największej firmy leasingowej w Polsce, która posiada ofertę finansowania usług na zasadzie "wszystko dla wszystkich".

Nie jesteśmy idealni. Chcielibyśmy rozszerzać nasze usługi: rozwijać je i udoskonalać. Zależy nam, aby nasz serwis był jeszcze bardziej elastyczny i dostosowany do Twoich potrzeb. Pierwszorzędną wartością jest dla nas bowiem zadowolenie naszych Klientów.

Zespół AutoEFL

Nasz zespół tworzy grupa ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze transakcji związanych z finansowaniem pojazdów, maszyn i urządzeń zarówno od dostawców krajowych, jak i zagranicznych. Codziennie dokładamy wszelkich starań, by świadczyć naszym Klientom usługi najwyższej jakości i z zachowaniem europejskich standardów stworzonych przez Grupę EFL S.A.