Samochody z Niemiec i Krajów UE - Czy Można Kupić Taniej

Ile kosztuje samochód w Niemczech? ➢Jakie auta opłaca się sprowadzać. Na co należy zwrócić uwagę? ➢ Ważne informacje, o tym musisz wiedzieć. Sprawdź!

Czytaj całość

Auto Z Niemiec - Czy Warto Je Kupić I Jak To Zrobić Bezpiecznie?

Chciałbyś kupić auto z Niemiec ale nie wiesz jak to zrobić? ➢ Na co zwracać uwagę przy zakupie samochodu? Jakie formalności należy załatwić? ➢ Czytaj teraz!

Czytaj całość

Leasing Samochodu Z Niemiec - Poradnik | AutoEFL

Nowy czy używany ➢ Jak wybrać dobrego leasingodawcę ➢ Jak wyleasingować samochód za granicą? Sprawdź koniecznie!

Czytaj całość

Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru - Jak Zaksięgować

WNT - Wewnątrzwspólnotowe nabycie towaru ! Jak zaksięgować. Obowiązek podatkowy ! Kiedy następuje i co wchodzi w skład opodatkowania. Podatek VAT. Sprawdź!

Czytaj całość

WNT Obowiązek Podatkowy - Kiedy Powstaje, Czym Jest, Kto Płaci VAT?

Chcesz kupić auto za granicą? Czy wiesz czym jest WNT? ➢Kiedy powstaje obowiązek podatkowy i dla kogo? Jak rozliczyć deklarację VAT? Poradnik ➢ Czytaj teraz!

Czytaj całość

Podsumowanie I półrocza 2019 transakcji WNT + AutoEFL

Wiemy, że w każdym biznesie zaufanie Klientów i silna pozycja na rynku to najważniejsze fundamenty sukcesu firmy. Jednak szczególnego znaczenia nabierają one w przypadku rynku finansowego, zwłaszcza jeżeli chodzi o firmy leasingowe. Dlatego właśnie w EFL S.A. staramy się każdym podejmowanym działaniem umacniać naszą pozycję na rynku, wyróżniając się nie tylko ofertą finansowania pojazdów, ale również szerokim wyborem aut, maszyn czy urządzeń. Od lat dostarczamy naszym Klientom najlepsze oferty samochodów z Polski oraz Unii Europejskiej, sprowadzając je do kraju w procedurze Wewnątrzwspólnotowego Nabycia Towarów (WNT). Jednocześnie od ponad 28 lat wciąż umacniamy pozycję lidera polskiego rynku leasingowego.

Czytaj całość