Podsumowanie I półrocza 2019 transakcji WNT + AutoEFL

Wiemy, że w każdym biznesie zaufanie Klientów i silna pozycja na rynku to najważniejsze fundamenty sukcesu firmy. Jednak szczególnego znaczenia nabierają one w przypadku rynku finansowego, zwłaszcza jeżeli chodzi o firmy leasingowe. Dlatego właśnie w EFL S.A. staramy się każdym podejmowanym działaniem umacniać naszą pozycję na rynku, wyróżniając się nie tylko ofertą finansowania pojazdów, ale również szerokim wyborem aut, maszyn czy urządzeń. Od lat dostarczamy naszym Klientom najlepsze oferty samochodów z Polski oraz Unii Europejskiej, sprowadzając je do kraju w procedurze Wewnątrzwspólnotowego Nabycia Towarów (WNT). Jednocześnie od ponad 28 lat wciąż umacniamy pozycję lidera polskiego rynku leasingowego.

Przez wszystkie lata naszej działalności zdobywaliśmy doświadczenie, a także zbieraliśmy opinie naszych Klientów, tak aby finalnie stworzyć kompleksową ofertę finansowania, która spełni ich oczekiwania. W konsekwencji udanych działań od wielu lat możemy cieszyć się szerokim gronem powracających Klientów, których zaufanie skrupulatnie odzwierciedlają wyniki finansowe przeprowadzonych transakcji. Poniżej prezentujemy zestawienie wyników wygenerowanych przez dział AutoEFL w pierwszym półroczu bieżącego roku z podziałem na rodzaje transakcji:

Za olbrzymi sukces możemy uznać wynik transakcji TRUCK stanowiących aż 51% ogółu. Oferta TRUCK niewątpliwie cieszy się sporym zainteresowaniem również dzięki bogatej ofercie zaufanych dostawców. Pełną listę zaufanych dostawców pojazdów, maszyn i urządzeń możesz odnaleźć w zakładce import (WNT).
W procedurze WNT sprowadzamy na zamówienie Klienta zarówno samochody nowe, jak i używane od zaufanych dostawców z krajów UE. Próbując spełnić oczekiwania Klientów nieustannie dbamy o kompleksowość przeprowadzanych transakcji i oferujemy możliwie najmniej skomplikowane procedury.

Co więcej dostarczamy rzetelnej informacji nt. rynku motoryzacji oraz najlepszych sposobów finansowania wszystkich środków trwałych, m.in. poprzez leasing samochodu, sprzętu czy urządzeń. W każdym podejmowanym działaniu przyświeca nam misja, by dostarczać kompleksowej oferty dotyczącej pojazdów i ich finansowania w możliwie najmniej skomplikowany i szybki sposób. Pragniemy sprawić, aby zakup samochodu nowego lub używanego nie wiązał się z niekończącymi się wizytami w salonach, porównywaniu tysięcy ofert i szukania sposobów na jego sfinansowanie.

To u nas masz możliwość wygodnego i dowolnie długiego przebierania w ofertach, porównywania parametrów i cen, wybierania najlepszego Twoim zdaniem dostawcy, czy wreszcie dokonania wyboru najlepszego sposobu na sfinansowanie Twoich marzeń o czterech kółkach. Jeżeli wybierasz auto używane, to pamiętaj, że nasze auta używane pochodzą od autoryzowanych dealerów, mają rzetelną ocenę techniczną i gwarancję najwyższej jakości.

Dlaczego WNT?

  •  Większy wybór przedmiotów leasingu
  •  Brak kosztów pośredników
  •  Minimum formalności
  •  Atrakcyjne cenowo oferty dostawców zagranicznych
  •  Oszczędność czasu
  •  Minimalizacja ryzyka związanego z wyborem dostawcy
  •  Sprawny i efektywny przepływ informacji, a także wsparcie na każdym etapie transakcji

Działamy kompleksowo
W ramach WNT EFL finansuje prawie wszystkie rodzaje przedmiotów leasingu bez limitu ceny.

Zapewniamy bezpieczeństwo
Każda umowa leasingowa dopasowana jest do indywidualnych potrzeb klientów. Dużą rolę odgrywa tu wsparcie i pomoc naszych specjalistów ds. WNT.

Jeżeli chcesz poznać ofertę finansowania WNT, zapraszamy do wypełnienia :

Infolinia
(71) 377 74 44
pn-pt: 8:00-16:00
Czat z doradcą
Porozmawiaj
online
Zapytanie ofertowe

Wybierz pojazd i rodzaj finansowania

Partnerzy AutoEFL

Pokaż wszystkich