Zakup z Unii Europejskiej z EFL

Jeżeli chcesz poznać ofertę finansowania z UE, zapraszamy do wypełnienia :

Kontakt - wnt-import@efl.com.pl

Dla kogo?

Do wszystkich zainteresowanych sprowadzeniem i leasingowaniem nowego lub używanego samochodu osobowego, ciężarowego lub maszyny i urządzenia. Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Działamy kompleksowo

EFL w ramach usługi WNT oferuje wsparcie w sprowadzeniu nowych i używanych pojazdów osobowych, ciężarowych oraz maszyn i urządzeń. Warunkiem koniecznym w WNT jest przemieszczenie towaru z terytorium jednego państwa UE na terytorium innego państwa UE (w naszym przypadku: z innego państwa UE na terytorium Polski), po zawarciu kontraktu leasingowego.

Dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb

Żadna z firm finansujących zakup z Unii Europejskiej (WNT) nie oferuje tak kompleksowej obsługi transakcji jak EFL. Każda umowa leasingowa dopasowana jest do indywidualnych potrzeb klientów. Dużą rolę odgrywa tu wsparcie i pomoc naszych specjalistów ds. WNT. EFL w ramach usługi WNT oferuje wsparcie w sprowadzeniu nowych lub używanych pojazdów osobowych, ciężarowych oraz maszyn i urządzeń.


Bezpieczeństwo i wygoda

Każda transakcja jest przeprowadzana przy wsparciu i koordynacji specjalisów z zakresu WNT i Importu, na każdym etapie transakcji - od zawarcia umowy po sprowadzenie i uruchomienie sprzętu – zapewnia bezpieczeństwo i gwarancję działania zgodnie z przepisami prawa. Przed zrealizowaniem transakcji w celu zapewniania bezpieczeństwa, sprzęt oraz zagraniczny dostawca podlegają weryfikacji. W przypadku maszyn czy linii produkcyjnych wymagających montażu a nawet szkoleń kadry pracowniczej, ustalamy indywidualne warunki płatności z dostawcą, aby zabezpieczyć interes wszystkich stron transakcji.

Oszczędność

Oszczędzisz nie tylko swój czas, ale i pieniądze: nie musisz płacić pośrednikom, a EFL pomoże znaleźć atrakcyjne oferty wśród dostawców zagranicznych.

ZALETY zakup z Unii Europejskiej (WNT)?

  •  Większy wybór przedmiotów leasingu
  •  Brak kosztów pośredników
  •  Minimum formalności
  •  Atrakcyjne cenowo oferty dostawców zagranicznych
  •  Oszczędność czasu
  •  Minimalizacja ryzyka związanego z wyborem dostawcy
  •  Sprawny i efektywny przepływ informacji, a także wsparcie na każdym etapie transakcji

Partnerzy AutoEFL Pokaż wszystkich