Informacje

O AutoEFL

                                                                                                       

O nas

W 2001 roku uruchomiliśmy platformę AutoEFL.pl należącą do Europejskiego Funduszu Leasingowego S.A., działającego na polskim rynku od ponad 32 lat i ciągle umacniającego pozycję lidera polskiego rynku leasingowego.

W portalu AutoEFL.pl udało się połączyć platformę transakcyjną z serwisem motoryzacyjnym, a naszą misją jest dostarczenie rzetelnej informacji nt. rynku motoryzacji i najlepszych sposobów finansowania wszystkich środków trwałych pochodzących od dostawców krajowych i z krajów Unii Europejskiej.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku i oczekiwaniom naszych klientów sprawiamy, że z nami wybór i zakup nowego lub używanego samochodu jest najbardziej wygodny, komfortowy i odpowiadający najwyższym standardom stworzonym przez grupę Credit Agricole S.A.

Przez wszystkie lata naszej działalności zdobywaliśmy doświadczenia i zbieraliśmy opinie naszych Klientów, aby stworzyć optymalną ofertę finansową, która spełni ich oczekiwania.

Jesteśmy silni siłą naszych partnerów. Współpracujemy z sieciami dealerskimi większości producentów i importerów pojazdów na terenie kraju a także dealerami zagranicznymi. Nasza oferta skierowana jest zarówno, do firm jak i do osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Wykorzystujemy sieć handlową jednej z największych firm leasingowych w Polsce, która posiada ofertę finansowania usług na zasadzie "wszystko dla wszystkich".

Nie jesteśmy idealni. Chcielibyśmy rozszerzać nasze usługi: rozwijać je i udoskonalać. Zależy nam, aby nasz serwis był jeszcze bardziej elastyczny i dostosowany do Twoich potrzeb. Pierwszorzędną wartością jest dla nas bowiem zadowolenie naszych Klientów.


Jak działamy?

Wybór - Skorzystaj z e-autokatalogu samochodów nowych.


Wybór samochodu zajmie mniej czasu niż sądzisz. Nie wychodząc z domu czy zza biurka, korzystając z naszego Katalogu, możesz zapoznać się i porównać oferty dealerów. W katalogu opisaliśmy ponad 8000 modeli samochodów osobowych i dostawczych.

Zrób pierwszy krok - wejdź do katalogu i znajdź samochód na miarę Twoich potrzeb.

Zapytanie - Finansowanie marzeń o czterech kółkach.


Mając wybrany samochód wyślij do nas zapytanie ofertowe. Określ wstępnie parametry leasingu, pożyczki, najmu długoterminowego lub kredytu. Twoje zapytanie zostanie przekazane do jednego z oddziałów EFL SA.

Oferta - Zapoznaj się z nią.


Przedstawiciel handlowy po otrzymaniu zapytania, uwzględniając Twoje sugestie zawarte w zapytaniu ofertowym dotyczące parametrów umowy, przygotuje i prześle do Ciebie w czasie nie przekraczającym 24 godzin ofertę. Po przesłaniu oferty skontaktuje się z Tobą, by ustalić szczegóły.

Umowa - Dokumenty, podpis, samochód.


Po zaakceptowaniu przez Ciebie przedstawionej przez przedstawiciela handlowego EFL S.A. oferty, aby podpisać umowę leasingową, umowę pożyczki, najmu długoterminowego lub kredytu wystarczy spełnić wymagania m.in. przedłożyć wymagane dokumenty i złożyć podpis.


Tak wygląda droga do Twoich wymarzonych czterech kółek.


Przyświeca nam misja, by dostarczać w krótkim czasie maksymalnie kompleksowej oferty dotyczącej pojazdów i ich finansowania. Pragniemy sprawić, aby zakup samochodu nowego lub używanego nie wiązał się z niekończącymi się wizytami w salonach, porównywaniu tysięcy ofert i szukania sposobów na jego sfinansowanie. To u nas masz możliwość wygodnego i dowolnie długiego przebierania w ofertach, porównywania parametrów i cen, wybierania najlepszego Twoim zdaniem dostawcy, czy wreszcie dokonania wyboru najlepszego sposobu na sfinansowanie Twoich marzeń o czterech kółkach. Jeżeli wybierasz auto używane, to pamiętaj, że nasze auta używane pochodzą od autoryzowanych dealerów, mają rzetelną ocenę techniczną, często dodatkową gwarancję.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, pomysły, uwagi, sugestie i pytania odnośnie funkcjonowania portalu.
Prosimy o kontakt z naszym Centrum Informacji za pośrednictwem:

e-mail: kontakt@autoefl.pl

Tel : 801 404 444

Partnerzy AutoEFL Pokaż wszystkich