Finansowanie

Pożyczka dla Rolników

Pożyczka dla rolników (AGRO)                                                                                     


Pożyczka na zakup maszyn i sprzętu rolniczego
       

Dla naszych klientów przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę związaną z finansowaniem urządzeń i maszyn z segmentu AGRO. Należy do niej nie tylko leasing sprzętu rolniczego, ale także pożyczka. Dzięki temu produktowi finansowemu rolnicy mogą sfinansować sprzęty i maszyny, które służą do wykonywania działalności podstawowej. Dużą zaletą pożyczki dla rolników jest możliwość dowolnego kształtowania harmonogramu spłat, dzięki czemu można je dostosować do sezonowości przychodów. Z pewnością docenią to rolnicy, którzy przychód osiągają w określonych porach roku – np. przy zbiorze owoców, żniwach itp. Oferujemy również inne formy finansowania, w tym leasing maszyn rolniczych. Pozwala to na dopasowanie usług do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Dużym plusem pożyczki dla rolników jest możliwość sfinalizowania umowy bez konieczności wizyty w placówce EFL. Zdajemy sobie sprawę, że praca w gospodarstwie rolnym wymaga poświęcenia dużej uwagi, przez co rolnik wybierający pożyczkę lub leasing na maszyny rolnicze nie zawsze ma czas na dopełnienie osobiście wszystkich formalności. Z nami podpiszesz umowę na dogodny dla Ciebie okres finansowania (już od 3 miesięcy) bez opłat za wcześniejszą spłatę kredytu.

Współpracujemy z dostawcami z całej Polski, co pozwala wybrać maszynę lub sprzęt dopasowany do Twoich potrzeb. Ponadto nasi klienci mogą zdecydować się na pożyczkę lub leasing maszyn rolniczych używanych – poszerza to znacząco możliwości wyboru. Dzięki stałej stopie oprocentowania masz gwarancję, że rata pożyczki nie zmieni się w czasie. Pożyczka ta jest optymalnym rozwiązaniem przy staraniu się o fundusze europejskie.

Szybka i prosta finalizacja umowy :

 • Brak konieczności wizyty w placówce EFL
 • Możliwość równoczesnego zawarcia umowy pożyczki i ubezpieczenia

Łatwa dostępność finansowania

 • Niskie wpłaty własne
 • Współpraca z dostawcami w całej Polsce

Dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb Klienta

 • Optymalne rozwiązanie finansowe do korzystania z funduszy unijnych
 • Możliwość dowolnego kształtowania harmonogramu spłat
 • Okres finansowania już od 3 miesięcy

Bezpieczeństwo i wygoda

 • Pożyczka na stopie stałej – gwarancja niezmienności raty
 • Możliwość dopasowania harmonogramu do sezonowości przychodów
 • Finansowanie podatku VAT
 • Brak opłat za wcześniejszą spłatę wynikającą z wpłynięcia dotacji
 • Własność pożyczkobiorcy 

Pożyczkobiorcą w umowach „Pożyczki AGRO” może być:

 1. rolnik nie prowadzący działalności gospodarczej, a prowadzący wyłącznie działalność rolniczą i uzyskujący przychody z tej działalności, posiadający podpisaną umowę z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) lub Agencją Rozwoju Rolnictwa (ARR) na dofinansowanie przedmiotu wnioskowanej transakcji w ramach programu dopuszczonego do obsługi przez EFLF, przy czym wielkość ekonomiczna prowadzonego przez niego gospodarstwa liczona w jednostkach ESU musi wynosić minimum 7.
 2. rolnik nie prowadzący działalności gospodarczej a prowadzący wyłącznie działalność rolniczą i uzyskujący przychody z tej działalności, nieposiadający podpisanej umowy z ARiMR lub ARR na dofinansowanie przedmiotu wnioskowanej transakcji przy czym wielkość ekonomiczna prowadzonego przez niego gospodarstwa liczona w jednostkach ESU musi wynosić minimum 7.
 3. przedsiębiorca posiadający podpisaną umowę na dofinansowanie przedmiotu wnioskowanej transakcji w ramach programu UE dopuszczonego do obsługi przez EFLF,
 4. przedsiębiorca nie posiadający podpisanej umowy na dofinansowanie przedmiotu wnioskowanej transakcji w ramach programu UE.

Pożyczka w EFL - informacje ogólne


Pożyczka to produkt finansowy dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Finansujemy dowolny sprzęt związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. W zależności od rodzaju sprzętu możemy zaproponować finansowanie już przy zerowym wkładzie własnym. Spłatę pożyczki rozłożymy nawet do 108 miesięcy. Udzielamy pożyczki w PLN na stopie stałej i zmiennej. Pożyczka w EFL Finance to również elastyczne podejście do potrzeb klientów, harmonogram dostosujemy do Twoich potrzeb. A w trakcie trwania pożyczki możesz dokonać spłaty w dowolnym momencie.

Uzupełnieniem oferty jest ubezpieczenie majątkowe do sprzętu finansowego pożyczką. Program ubezpieczeniowy przygotowany został z Concordia Polska TUW. Ubezpieczenie o szerokim zakresie ochrony, w szczególności dla sprzętów rolniczych. Przyjazna forma zawarcia ubezpieczenia, atrakcyjna składka, stabilny partner gwarantujący należytą ochronę.

 • Okres finansowania: w zależności od rodzaju sprzętu (max 108 miesięcy)
 • Wkład własny: od 0%
 • Waluta: PLN
 • Stopa procentowa: stała, zmienna

Sprawdź także inne nasze oferty pożyczek:
pożyczka dla lekarzy (MED)
pożyczka na samochód

Partnerzy AutoEFL Pokaż wszystkich