Informacje

Współpraca

Ofertę współpracy kierujemy zarówno do dealerów samochodów, auto komisów, producentów maszyn i urządzeń jak i do firm zajmujących się pośrednictwem w zakresie kupna-sprzedaży pojazdów oraz maszyn i urządzeń. W ramach współpracy oferujemy:

  • Automatyczny import ogłoszeń z Państwa stocku,
  • Narzędzie do zarządzania ogłoszeniami na serwisie,
  • Możliwość zamieszczania ofert sprzedaży na portalu AutoEFL.pl, bez ograniczenia liczby ofert,
  • Prezentacja ogłoszeń sprzedaży na portalu AutoEFL.pl, bez ograniczenia liczby ofert,
  • Stronę partnera na portalu AutoEFL.pl zawierającą: informacje o firmie, pełna oferta firmy,
  • Udostępniania potencjalnemu klientowi danych kontaktowych sprzedawcy,
  • Zamieszczenie na liście partnerów współpracujących z AutoEFL.pl,
  • Pozyskiwanie klientów zainteresowanych finansowaniem.

Mam konto w systemie AutoMarket.

AutoMarket

AutoMarket to aplikacja do kompleksowego zarządzania salonem lub komisem samochodowym firmy Aprosoft. Za pomocą jednego kliknięcia umożliwia eksport ofert do wybranych portali specjalizujących się w sprzedaży samochodów on-line, w tym także Auto EFL. Jeżeli posiadasz aktywne konto w AutoMarket i jesteś zainteresowany automatycznym eksportem swojej oferty, skontaktuj się z nami.

Jestem zainteresowany dodawaniem ofert

Mam konto w Mobile.de

Mobile.de

Mobile.de to wiodący, niemiecki portal samochodowy, będącym jednym z najpopularniejszych europejskich źródeł informacji o motoryzacji. W portalu znajdują się oferty dealerów samochodowych oraz komisów samochodowych z całej Europy. Portal umożliwia szybki i bezproblemowy eksport oferty na inne serwisy, w tym także Auto EFL. Jeżeli posiadasz aktywne konto na Mobile.de i jesteś zainteresowany automatycznym eksportem swojej oferty, skontaktuj się z nami.

Jestem zainteresowany dodawaniem ofert

Mam własny serwis www z listą ofert

Bezpośredni eksport ofert

Jeżeli jesteś dealerem lub właścicielem komisu samochodowego i posiadasz stronę internetową ze swoją ofertą, AutoEFL daje możliwość automatycznego eksportu ofert wprost do serwisu. Oferty są pobierane raz dziennie w godzinach nocnych w postaci pliku JSON o odpowiedniej strukturze. Jeżeli jesteś zainteresowany automatycznym eksportem swojej oferty na AutoEFL, skontaktuj się z nami.

Jestem zainteresowany dodawaniem ofert

Nic z powyższego, ale chcę dodawać oferty

Ręczne dodawanie ofert do serwisu

Jeżeli jesteś dealerem lub właścicielem komisu samochodowego, chcesz dodawać i zarządzać swoimi ofertami na AutoEFL, ale nie dysponujesz odpowiednim wsparciem informatycznym żeby robić to za pomocą opisanych automatycznych metod eksportu danych, AutoEFL oferuje dostęp do dedykowanego narzędzia – konsoli – za pomocą którego możesz w pełni zarządzać swoją ofertą w ramach serwisu. Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do konsoli i dodaniem swojej oferty na AutoEFL, skontaktuj się z nami.

Jestem zainteresowany dodawaniem ofert
Partnerzy AutoEFL Pokaż wszystkich